Notifications icon

Porażka Mariusza Wacha

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Podczas walki rozegranej na gali w Nowym Jorku Mariusz Wach (33-3, 17 KO) przegrał z Jarrellem Millerem (20-0-1, 18 KO). Polak przegrał z Amerykaninem i z kontuzją, która uniemożliwiała mu kontynuowanie tego pojedynku. Z powodu urazu prawej ręki sędzia ringowy na wniosek lekarza przerwał pojedynek w dziewiątej rundzie.

Porażka Mariusza Wacha

Polak walkę rozpoczął bardzo dobrze. Był aktywny i skutecznie atakował lewym prostym, a także sierpami i ciosami podbródkowymi. Miller przewagę zaczął zyskiwać w piątej rundzie, a od siódmej rundy dominował już całkowicie. Nic dziwnego, że bo Polak od rundy drugiej walczył z kontuzją. Pierwsze informacje docierające z obozu Polaka sugerują, że od drugiej rundy walczył on ze złamaną prawą ręką.

Przed walką wydawało się, że w przypadku zwycięstwa Wach dostanie szansę boksowania z Anthonym Joshuą. Do tego pojedynku jednak szybko nie dojdzie. Trzecia porażka w zawodnej karierze mocno go od takiej walki odsunęła. Wcześniej Polak pokonany został przez Władimira Kliczko oraz Aleksandra Powietkina.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2017/11/12 09:07

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy