Notifications icon

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów EuroBasketu

Oceń wpis: 4.67 / 5 głosów: 3

Znamy pierwsze dwie drużyny, które zmierzą się w półfinale tegorocznego EuroBasketu. O wielki finał powalczą ze sobą reprezentacje Hiszpanii i Słowenii.

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów EuroBasketu

Hiszpanie w pierwszym ćwierćfinale uporali się z Niemcami, którzy mają za sobą znakomity jak na nich turniej i wyeliminowywanie między innymi Francji. Przez długi czas nasi zachodni sąsiedzi stawiali również skuteczny opór Hiszpanom, choć kiedy ci nieco przycisnęli, widać było wyraźnie, że są zespołem lepszym. Ostatecznie Hiszpanie wygrali ten mecz 84:72.

Bardzo ciekawy był też drugi z ćwierćfinałów, w którym to zmierzyły się dwie reprezentacje, które na mistrzostwach Europy spisywały się dotąd bardzo dobrze. Zarówno Słoweńcy, jak i Łotysze potwierdzili to zresztą na boisku, bo obserwowaliśmy kapitalne widowisko z dużą ilością punktów. Ostatecznie góra była Słowenia, wygrywając 103:97.

W środowych ćwierćfinałach zmierzą się Grecja z Rosją (godz. 17:45) oraz Włochy z Serbią (godz. 20:30). W czwartek odbędzie się półfinał Hiszpania - Słowenia (godz. 20.30).

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2017/09/13 14:25

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy