Notifications icon

Magiera zwolniony z Legii

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Jacek Magiera nie jest już trenerem warszawskiej Legii. Dla wielu sympatyków "Wojskowych" ta decyzja może być dość zaskakująca, bo mimo że Legia nie grała ostatnio najlepiej, nie awansując między innymi do fazy grupowej Ligi Mistrzów czy nawet Ligi Europy, to w tabeli Lotto Ekstraklasy do liderującego Lecha traci jedynie dwa punkty.

Magiera zwolniony z Legii

- On jest i pozostanie częścią Klubu. Mam nadzieję, że kiedyś tu jeszcze wróci. Nigdy nie zapomnimy mu pięknych chwil, które przeżyliśmy w Lidze Mistrzów oraz Mistrzostwa Polski. Dzisiaj w Klubie konieczne są jednak głębsze zmiany w obszarze sportowym, które mają nam pomóc osiągnąć cel na ten rok, jakim jest obrona Mistrzostwa Polski, ale przede wszystkim zbudować w Klubie długofalową jakość, która będzie fundamentem trwałego rozwoju i sukcesów sportowych na miarę naszych ambicji i oczekiwań. Dlatego musieliśmy podjąć trudne, ale przemyślane decyzje - mówi prezes Legii, Dariusz Mioduski.

Zauważmy, że poza Magierą z Legią pożegnali się także Michał Żewłakow, który pełnił funkcję dyrektora sportowego oraz Tomasz Łuczywek i Sebastian Krzepota. Pierwszy był asystentem Magiery, drugi specjalistą od przygotowania fizycznego.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2017/09/13 13:00

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy