Notifications icon

Przybecki selekcjonerem reprezentacji Polski

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 2

Piotr Przybecki został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Jego kontrakt będzie obowiązywał do roku 2020. Główne zadanie, jakie przed nim postawiono to awans Polaków na igrzyska olimpijskie Tokio, które odbędą się za nieco ponad trzy lata.

Przybecki selekcjonerem reprezentacji Polski

- Dziękuję za propozycję i zaufanie. To dla mnie zaszczyt, ale też wyzwanie, ciężka praca i duża odpowiedzialność. Zapewniam, że zrobię wszystko by zrealizować założone cele - awansować do igrzysk oraz zbudować silną, zdolną wygrywać z najgroźniejszymi przeciwnikami drużynę. Do tego potrzebny jest spokój, czas, cierpliwość i wsparcie całego środowiska piłki ręcznej. Zrobię wszystko, by spełnić oczekiwania kibiców - mówi Przybecki.

Piotr Przybecki pracę z kadrą rozpocznie w pierwszej połowie czerwca. Poprowadzi naszych piłkarzy ręcznych podczas turnieju towarzyskiego w Norwegii, a także w meczach z Serbią i Rumunią w kwalifikacjach do mistrzostw Europy 2018.

Na stanowisku trenera reprezentacji zastąpił on Tałanta Dujszebajewa. Ten z funkcji tej zrezygnował po nieudanych meczach w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2018 roku.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2017/05/19 08:33

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy