Typ: HA Kookoo +2.0 (zwrot w przypadku 2 bramek)

Kurs: 1.57

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na wtorek spróbuję swoich sił z hokeja na lodzie z rozgrywek finlandzkich. Na godzinę 17:30 zaplanowano rozpoczęcie meczu pomiędzy następującymi drużynami: Tappara - Kookoo. Gospodarze tego spotkania ostatnio grają jak z nut - ostatnio wygrali 6 : 1 u siebie z drużyną Sport, wcześniej na wyjeździe pokonali Ilves 0 : 2, i suma sumarum wygrywają od 6 ostatnich swoich meczy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę zespół gości to ostatnio przegrali na wyjeździe po dogrywce z Ilves 3 : 2. czyli z drużyną która zajmuje 3 miejsce w tabeli. Od 3ostatnich swoich meczydrużyna ta gra dogrywki, z tym fe tylko 1 raz z tych 3 meczy dogrywka przyniosła im wygraną. W tabeli Tappara jest na miejscu nr 12. Na 54 mecze rozegrane mają ilość bramek 171 : 124 a ilość pkt wynosi 104. Kookoo jest na miejscu nr 2. Na 54 mecze rozegrane mają ilość bramek 137 : 153 a ilość pkt wynosi 73. Goście walczą owejście fo pierwszej 10 rozgrywek. Tracą 1 pkt do 10 Jukurit ale maja o 2 mniej meczy rozegranych. 3 ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami to 2 dogrywki i 1 wygrana 2 bramkami przez ekipę Tappara. Stąd też mój typ. Ja stawiam w tym meczu na handicap +2.0 bramki dla drużyny gości. Myślę że skoro w miarę ostatnio radzili sobie z analizowanymi gospodarzami to i w tym meczu powinni odeprzeć ich ataki. Druga kwestia to ich ostatni przegrany mecz - tym razem pora na lepszy wynik. Jest to typ z jednej strony trochę ryzykowny jednak myślę że drużyna gość nie przegra za wysoko tego meczu, o ile wogóle przegra. Pozdrawiam i do następnej analizy.