Typ: W każdej z tercji padnie przynajmniej jeden gol: Tak

Kurs: 1.71

ArmandoMojito

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Jako kolejne wydarzenie na dzisiejszy dzień obieram popołudniowe spotkanie z niemieckiej ligi hokeja DEL. O godzinie 15.30 zmierzą się ze sobą po raz trzeci w tym tygodniu liderzy tabeli czyli Bremerhaven w roli gospodarzy oraz Eisbaren w roli gości.Na dzień dzisiejszy stan obecnej serii wynosi 1:1. Pierwsze spotkanie drużyn w tym tygodniu było mam wrażenie dość uważne, nie mogę co prawdę narzekać na brak goli ponieważ bramek padło aż 6, aczkolwiek mam wrażenie ze drużyny grały dużo bardziej ostrożnie i defensywnie niż w ich drugim spotkaniu które zakończyło się już aż ośmioma trafieniami do bramki. Poki co w tym roku drużyny spotkały się tak naprawdę już 4 razy, z czego aż w trzech z tych spotkań padało ponad pięć bramek. Jednak mam wrażenie ze dopiero w ostatnim spotkaniu drużyny naprawdę otworzyły się ofensywnie i było to bardzo emocjonujące i ciekawe wydarzenie. W związku z tym decyduje się w tym meczu na zaryzykowanie i postawienie na conajmniej gola w każdej z tercji po kursie 1.71 na fortunie. Oczekuje w dzisiejszym meczu takiego samego zaangażowania i ofensywnej gry jak i w ostatnim spotkaniu w którym nie tylko krążek trafił do siatki w każdej z tercji ale zdołał to zrobić aż osiem razy.