Typ: Podwójna szansa (1.tercja lub mecz) 1 - 1

Kurs: 2.37

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkim. Na 18:00 mam typ i zarazem analizę meczu z polskiego hokeja na lodzie z rozgrywek play-off ćwierćfinał w ramach to których spotkają się następujące drużyny: STS Sanok - GKS Tychy. Będzie to mecz 4 rundy tych rozgrywek. GKS Tychy prowadzi w serii 3 - 0. W tabeli zakończonych rozgrywek fazy zasadniczej była następująca sytuacja: STS Sanok po 40 rozegranych meczach mieli bilans bramek 99 : 118 i co dało im 55 pkt. GKS Tychy po 40 rozegranych meczach mieli bilans bramek 128 : 87 i co dało im 78 pkt. Historia meczów tej fazy play off pomiędzy tymi drużynami jest następująca: w pierwszym meczu GKS Tychy wygrał 5 :4 grając u siebie, w kolejnym meczu wygrał 4: 2 też u siebie. W trzecim meczu była dogrywka i kolejny raz GKS Tychy był górą. Warto dodać że bramkę na 4 : 4 trafili w ostatniej minucie meczu. Myślę że w tym czwartym z kolei meczu drużyna gospodarzy spróbuje sprawić niespodziankę i wygrać a jak nie wygrać w całym meczu to przynajmniej prowadzić po1 tercji z faworyzowanym przeciwnikiem. Po tych 3 przegranych meczach STS Sanok będzie chciał się zrewanżować i stawiam na dobrą grę gospodarzy od początku meczu i ich wygraną po 1 tercji lub w całym meczu co bukmacher Fortuna wycenia po kursie 2.37. Wczoraj KH Toruń pokazał jak się eygrywa będąc pod ścianą. Tym razem liczę na STS Sanok. A jak będzie czas pokaże. Dziękuję za przeczytanie mojej analizy. Pozdrawiam wszystkich i do kolejnego meczu.