Typ: Zwycięzca 1 kwarta: Wonju DB (zwrot w przypadku remisu)

Kurs: 1.74

Partner: Betclic

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na 17 kwietnia br (środa) przedstawię typ z koszykówki, z Korei Południowej, faza play off, z meczu zaplanowanego do rozpoczęcia na godzinę 12.00 pomiędzy takimi drużynami jak: Wonju DB - KCC Egis. Będzie to runda nr 1. Drużyna KCC Egis prowadzi w serii 1 do 0. W pierwszym meczu wynik końcowy brzmiał 83 - 95. Wonju DB trochę niespodziewanie przegrali z KCC Egis. Po 1 kwarcie przegrywali aż 16 do 27. Kolejna kwarta to remis 23 do 23, kolejna to wynik 19 do 28 i w ostatniej Wonju DB wskoczył na właściwe dla siebie tory i wygrał 25 do 17. Ale cały mecz w plecy, co w tym analizowanym będą próbować naprawić. Wonju DB w tabeli zakończonych rozgrywek był pierwszy. Na 54 mecze rozegrane mieli 41 wygranych i 13 przegranych. KCC Egis w tabeli zakończonych rozgrywek był na piątek . Na 54 mecze rozegrane mieli 30 wygranych i 24 przegranych spotkań. Wonju DB przed tą fazą play off wygrał 3 mecze pod rząd z KCC Egis Skoro Wonju DB przegrali i to w sumie z kretesem w pierwszym meczu z KCC Egis, w tym nie widzę innego wyjścia jak wysokie prowadzenie po 1 kwarcie. Powinni mocno zacząć to spotkanie, tak samo jak skończyli to ostatnie, przegrane (wygrana w ostatniej kwarcie). Stawiam tu na gospodarzy w 1 kwarcie, czyli mój typ brzmi: 1 kwarta: Wonju DB (zwrot w przypadku remisu). Betclic oferuje to po kursie 1.74. Pozdrawiam.