Typ: HA 1 kwarta: Bellona Kayseri K +4.5 pkt

Kurs: 2.05

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkim tu piszącym jak i czytelnikom tych analiz. Na dziś mam analizę z meczu koszykówki, z rozgrywek tureckich kobiet z meczu pomiędzy takimi drużynami jak: Botas K - Bellona Kayseri K. Mecz zaplanowano do rozpoczęcia na godzine 15.30. Botas K ostatnio ograły Bursy K51 : 113, a wcześniej ograły u siebie Emlak Konut K 77 : 53. Drużyna ta wygrywa od 3 ostatnich meczu. Bellona Kayseri K od 2 ostatnich meczy przegrywają. Ostatnio przegrali z Fenerbahce K 56 : 110 u siebie, wcześniej z CBK Mersin K 50 : 56 na wyjeździe. Botas K w tabeli jest na miejscu nr 4, zaś Bellona Kayseri K zajmuje 11 pozycję. Botas K po 19 meczach ma 12 wygranych i 7 przegranych meczy co daje im 31 pkt. Bellona Kayseri K po 19 meczach ma 5 wygranych i 14 przegranych meczy co daje im 31 pkt. W meczach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami biorąc pod uwagę 5 ostatnich wychodzi na to że 2 razy wygrała ekipa analizowanych gości. To dla mnie dobry znak. Ja w meczu pomiędzy Botas K - Bellona Kayseri K stawiam handicap na 1 kwarta: Bellona Kayseri K +4.5 pkt co u buka Fortuna jest jako kurs 2.05. Goście powinny w pierwszej kwarcie powalczyć. Mają ostatnie mecze wysoko przegrane stąd powinno to podziałać na nie mobilizująco. Ponadto słabsze ekipy nie raz grają dobrze w pierwszych częściach meczów i na to także tu liczę.