Typ: Over Kyrie Irving powyżej 25.5 punktów

baner

Autor:

Ksysiek98

65 x typer dnia, 10 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Kolejny plus, a ja postanowiłem wrócić do NBA. Rywalizacja Los Angeles Clippers kontra Dallas Mavericks wydaje mi się być bardzo ciekawa, stąd swój wzrok kieruję właśnie tutaj. Po pierwszym meczu ci pierwsi prowadzą 1:0, ale ta seria naprawdę ma potencjał na bycie długą i wyrównaną, a goście mogą tej nocy wyrównać. Ważne jest jednak to, by dalej Luka Doncić i Kyrie Irving robili swoje, a do tego dołączył do nich ktoś jeszcze. Wszystkie kwarty muszą być w miarę równe, bez takich wylewów jaki nastąpił w 2 kwarcie. Wówczas Dallas zdobyło tylko 8 punktów i do przerwy miało ich tylko 30. To był ten punkt zwrotny, ogromna strata, której nie udało się już zniwelować. Idę w stronę Irvinga, który zagrał świetny mecz i zdobył aż 31 punktów. Dla niego będzie to już 4 mecz w sezonie przeciwko Clippers. W sezonie zasadniczym zdobywał 26 i 27 punktów, więc zawsze potrafił przekroczyć podaną przeze mnie linię. Kurs w Betfan jest bardzo fajny, dlatego postanowiłem zaryzykować. By Dallas byli w grze on, jak i luka są potrzebni w niemal najwyższej dyspozycji, stąd też proponuję typ na jego punkty. Dobra dyspozycja na dystansie, sporo wymusza wolnych. Gra przeciwko Hardenowi, który nie jest zbyt dobrym obrońcą.