Kurs: 1.64

Partner: Betclic

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich tutaj piszących a także czytelników tych analiz. Na sobotę na godzinę 4:30 mam typ z koszykówki z NBA z fazy play off, która to zostanie rozegrana pomiędzy następującymi drużynami: Phoenix Suns kontra Minnesota Timberwolves. Jest to trzeci z kolei mecz fazy play off pomiędzy tymi drużynami. Drużyna gości na chwilę obecną prowadzi w serii 2:0 w związku z czym najwyższy czas na wygraną przez analizowaną drużynę gospodarzy. Patrząc na miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej to drużyna gospodarzy zajęła miejsce numer 6, po 82 meczach rozegranych mieli 49 wygranych i 33 przegrane. Jeżeli zaś chodzi o drużynę gości to ta uplasowała się na pozycji numer 3 i po 82 meczach które rozegrali 56 z nich wygrali a 26 przegrali. Patrząc na wcześniejsze mecze pomiędzy tymi drużynami to wychodzi na to że drużyna Phoenix Suns lepiej radziła sobie z tym rywalem dlatego że cztery razy pod rząd wygrywali z nim. Jest to dla mnie wskazówka na ten mecz że to właśnie gospodarze mocniej zaczną ten mecz i będą po pierwszej kwarcie wygrywać. W ostatnim meczu pierwszą kwartę przegrali 24 do 21. W związku z czym tutaj powinni na spokojnie wygrać. Dobrze zaczną ten mecz to jest szansa że także go dobrze skończą. Pozdrawiam