Kurs: 4.4

Partner: TotalBet

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja ostatnia propozycja na Srode jest poswiecona Lidze Mistrzow. W drugim dniu na froncie mamy rewanzowe spotkania na Etihad Stadium gdzie Manchester City zagra z Real Madryt, drugi mecz na Allianz Arena gdzie Bayern Monachium po remisie 2-2 z Arsenalem bedzie chcial przechylic szale na swoja korzysc, ja tutaj odpuszcze bo spodziewam sie kazdego wyniku. Co do starcie ekipa Guardioli mysle ze moze pasc nieoczekiwany remis ponowny , tym razem zagram po kursie 4.40 najwyzszym w Totalbet ze Real wybroni sie i bedziemy swiadkami dogrywki , wiadomo wlasny teren pomoze gospodarzom ale Realowi nie straszne wyjazdy w Pucharach. Po remisie 3-3 na wlasnym obiekcie mega meczu i mega poziomie w rewanzu mozna spodziewac sie wszystkiego. Bramek padlo bardzo duzo chociaz okazji nie bylo mlutum widac to po wspolczynniku z calego meczu jak z trudnych sytuacji obie strzelaly bramki , najpierw City szybko wyszlo na prowadzenie , potem samoboj i druga bramka dla Realu i do szatni bylo 2-1 , po zmianie stron zabojcze 5 minut City 66 i 71 minuta , wynik meczu diametralnie sie odwrocil , jednak gosciom nie przyszlo wygrac tego meczu bo Real odpowiedzial i uratowal remis chyba najsprawiedliwszy z przebiegu gry pierwszego spotkania. Real nie jest faworytem i ciezko sie nie zgodzic ale mysle ze nie przegra.