Kurs: 1.5

Partner: STS

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja pierwsza propozycja na wtorek to typ z kategorii siatkowka , tym razem gram glowna klasa rozgrywkowa we Francji czyli Ligue 1 gdzie wlasnie trwaja play offy , mamy w ofercie m.in 4 pary spotkan, mnie interesuje mecz Tourcoing vs Toulouse goscie sa w gazie jak na razie po zakonczonej rundzie zasadniczej w ktorej zajli 6 miejsce o 3 oczka nizej niz rywala , roznica miedzy nimi byla na poziomie 3pkt to naprawde niewiele biorac pod uwage ze rozegrano 26 kolejke. Tourcoing ukonczylo z bilansem 18W 8P 61:39 w ostatnim czasie przegrali dwa domowe starcia 0-3 z Chaumont liderem oraz 2-3 z Toulouse ten mecz bylo mocno zaciety duzo mowi o tym pierwszy set grany na przewagi 38-40 nastepnie 25-23 , 25-18 , 24-26,13-15. Goscie na koncie wynik 16W 10P 58:44 i moga pochwalic sie najlepsza forma przed faza play off. Na swoim terenie Tourcoing gralo niezle 9W 4P 32:20 , goscie delegacje 7W 6P 26:26 . Ja na ten mecz zamierzam zagrac over 44.5pkt po kursie 1.50 w STS , po prostu spodziewam sie ze gorsza ekipa czyli ta przegrana z seta otwarcia ugra minimum 19 oczek, przy nieco slabszej formie gospodarzy i mocnej gosci uwazam ze bedzie to ponownie na tyle zaciete spotkania ze tak niska linia powinna wejsc gladko.