Typ: Over 1 set: ponad 45.5 pkt

Kurs: 1.82

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich użytkowników tego portalu, zarówno piszących jak i czytelników. Na dziś przedstawię typ z siatkówki mężczyzn z greckich rozgrywek A1 fazy play off z meczu, który zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 17:00 pomiędzy następującymi ekipami: Olympiakos - Panathinaikos. Będzie to czwarty z kolei mecz pomiędzy tymi drużynami. Drużyna gospodarzy prowadzi na ten moment w serii 2:1. Ekipa gospodarzy wygrała w pierwszym meczu grając na wyjeździe w setach do zera, w kolejnym meczu grając u siebie także wygrała w setach do zera i w ostatnim meczu grając na wyjeździe uległa po pięciu setach. Patrząc z ciekawości na pierwsze sety dwóch ostatnich meczy w ostatnim mieliśmy wynik do 15, a we wcześniejszym do 17. W związku z tym widać jak nierówne były to sety. Jeżeli chodzi o zakończone już rozgrywki to drużyna Panathinaikos zajęła pierwsze miejsce - po 10 meczach miała 15 wygranych i 1 przegraną a ich bilans setów wyniósł 46 do 7 i dało im to 44 punkty. Jeżeli zaś chodzi o Olympiakos to drużyna ta zajęła drugie miejsce, po 16 rozegranych meczach mieli 14 wygranych i 2 przegrane, bilans setów to 43 do 16 co dało im finalnie 41 punktów. Uważam że po tych nierównych pierwszych setach w dwóch ostatnich meczach w tym będzie zacięta walka i pora na wyrównany pierwszy set.