Kurs: 1.52

Partner: STS

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Kolejny mój mecz na dziś z tożsamej dyscypliny sportu jak wcześniejszy to mecz fazy play off z polskiej najwyższej ligi rozgrywkowej siatkówki z meczu który zaplanowano do rozpoczęcia na godzinę 20:30 pomiędzy takimi drużynami jak: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów. Będzie to mecz drużyn które w fazie zasadniczej skończyły na miejscach obok siebie - jeżeli chodzi o drużynę Zaksy to skończyła ona na 10 miejscu zaś jeżeli chodzi o drużynę Skry to ulokowała się ona na 9 miejscu w tabeli. Drużyna Zaksy zdobyła 39 punktów zaś drużyna Skry 42 punkty. Drużyna Zaksy wygrała o dwa mecze więcej w lidze od swojego przeciwnika. Patrząc na mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami różnie bywało jednak ostatni bezpośredni mecz to wygrana Skry 3:0, w tym pierwszym secie wygrali aż do 12 z tym przeciwnikiem. W związku z tym uważam że Skra ma szansę w tym meczu powalczyć a szczególnie w pierwszym secie. Ostatnie mecze zaksy to aż 6 meczy przegranych pod rząd. Ostatnia z Jastrzębskim Węglem 3:1 zaś jeżeli chodzi o Skrę to ostatnio grała w kratkę z tym że ostatni mecz wygrała z Barkom 3 do 0. Stawiam tutaj na handicap na Skrę w pierwszym secie 4.5 małych punktów co w Sts jest po kursie 1.52. Pozdrawiam