Kurs: 1.5

Partner: STS

Skorupa23411

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Na dzisiaj do wytypowania jako trzeci typ wybrałem coś z kategorii siatkówka, liga włoska a mianowicie spotkanie pomiędzy Milano a Perugia. Będzie to 4 runda walki o finał Superlega, aktualnie po 3 spotkaniach prowadzi zespół Perugii i wg buków to zespół gości jest faworytem dzisiejszego spotkania. Dziwią mnie aż tak wysokie na zespół gospodarzy bo jak prześledzimy mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami to widać że zespół Milano u siebie to ledwo bo ledwo ale wygrywa ostatnio u siebie z Perugią. Ja idę tutaj w bardziej pewny typ i uważam że 4 sety tutaj będą na pewno. Perugia prawdopodobnie wygra dzisiejsze spotkanie ale nie będzie to łatwe spotkanie mecz może się rozciągnąć nawet do 5 setów. Perugia w rundzie zasadniczej zajęła 2 miejsce natomiat Milona 6. Pomimo zajęcia 6 miejsca Milano było wstarnie po wyrównanej walce wyeliminować zespół Piacenza co nie było łatwą sprawą. Widać w tym że zespół na play-off nieźle się zmobilizował, oraz po tym awansie do półfinału na pewno moreale zespołu poszły do góry. Zespół Milano wygrał u siebie poprzednie spotkanie 3:2 gdzie mecz był bardzo zacięty a tibreak skończył się wynikiem 20:18. Wydaję mi się, że dzisiaj zespół gospodarzy też nie sprzeda tanio skóry i wygra co najmniej jednego seta.