Kurs: 1.85

Partner: STS

Skorupa23411

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Na dzisiaj dorzucę jeszcze typ na siatkówkę, a mianowicie mecz Włoskiej Superlegi. Spotkanie pomiędzy Piacenza a Milano jest to już 5 i ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy tymi drużynami gdzie zostanie wyłoniony półfinalista. Obie pary ćwierćfinałowe grają dość wyrównanie, ponieważ w obu parach jest remis meczowy 2-2 i obie pary rozgrywają 5 mecz o awans. W tym roku mecze pomiędzy tymi drużynami naprawdę są mocno wyrównane i na 6 meczy rozegranych w tym roku w 5 meczach rozgrywany był tibreak. A na wszystkie 3 mecze które rozgrywał u siebie zespół Piacenzy kończyły się tibreakiem. W tym meczu już nie ma co kalkulować i oszczędzać sił ponieważ jest to mecz o półfinał a co za tym idzie o ewentualny udział w przyszłorocznej lidze mistrzów co jest też bardzo dużym priorytetem dla tych drużyn. Faworytem wg buków jest zespół Piacenzy, ale wydaję mi się że bezpieczniejszym typem w tym meczu będzie pójście w punkty, ponieważ przy dobrych wiatrach wystarczy tylko 4 sety w meczu, a 4 sety powinny być napewno. Nie dość że typ punktowy jest wg mnie bardziej pewny to jeszcze jest większy kurs do ugrania, a w STS jest możliwość zagrania podstawowej linii czyli 179 punktów. Co wydaję mi się bardzo dobrą okazją.