baner

Autor:

niedawajsie

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Zawiodłem się na Ruudzie wczoraj, bo miał spory kryzys i mimo prowadzenia 2:0 w 2 secie przegrał 4:6. Dzisiaj w Monte Carlo mecze półfinałowe. Wszystko sprowadza się do finału Sinner - Djoković. Biorę pod lupę mecz z udziałem Serba, który zagra właśnie ze wspomnianym Norwegiem. Nole ma świetny bilans gier z Ruudem, bo wygrał z nim komplet 5 spotkań. Po prostu jest zawodnikiem lepszym. Może nie radzi sobie póki co najlepiej, ma sporo momentów kryzysowych. Daje się przełamać, popełnia błędy. W jego przypadku jednak ważna jest reakcja na takie sytuacje, a tutaj radzi sobie z tym bardzo dobrze. W 3 meczach nie stracił jeszcze ani jednego seta. Ruud mnie zawiódł. Myślałem, że ta przeprawa z Francuzem będzie łatwa. Tak zmieniłem do niego podejście. Widać, że nie radzi sobie w trudnych momentach. W serwisie rywala nie potrafi korzystać z szans, które się nadarzą. To będzie dla niego najtrudniejszy mecz w Monte Carlo i moim zdaniem nie poradzi sobie w nim. Dlatego też stawiam na to, że nie uda mu się wygrać ani jednego seta. Chociaż jest mocny na mączce to będzie zmuszony do ciągłego bronienia się przed atakami Djokovicia. Serb ma dużą przewagę w wielu aspektach. Stawiam na jego wygraną bez straty seta.