Kurs: 1.64

Partner: STS

sadiomane

10 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Przed nami kolejny dzień turnieju w Rzymie. Część wczorajszych meczów została wczoraj przerwana przez warunki pogodowe to już deszcz. Jednym ze spotkań które zostało przerwane jest mecz pomiędzy hiszpanką Masarovą, a rumunką Begu. W tej rywalizacji mamy jeden do jednego setach. Pierwszy set stosunkiem 7:5 wygrała Masarova, natomiast drugi padł łupem Rumunki 6:4. Rywalizacja w tym meczu można pamiętać że zaczyna się od noga. Bez wątpienia z biegiem czasu i meczu to w warunkach przejmowała inicjatywę w tym spotkaniu i uważam że gdyby to spotkanie zostało przerwane to w trzecim secie dopięła by dzieła i z łatwością odprawiła rywalkę do domu, bo bez wątpienia jest zawodniczką która jest niezwykle groźna na cegle, a przede wszystkim jest lepsza od hiszpanki. Jednak spotkanie zostało przerwane i to ciut szansa dla Masarovej na to, że wypoczęta zdoła zagrać tak jak w pierwszym secie. Moim zdaniem to będzie jednak za mało, by pokonać Rumunkę. Ta uważam, że wyciągnie wnioski, obgadała już z trenerem co i jak i to ona zamelduje się w kolejnej rundzie, bo po prostu jestem za tym by jak najlepsi grali dalej i poziom był na prawdę świetny jak w Madrycie tydzień temu. Także trzymam kciuki za Begu. Życzę powodzenia.