Bet365 Bonus

starstarstarstarstar
ocena: 4.35/5liczba głosów: 43

Większość z graczy, którzy lubią obstawiać wszelkie wydarzenia sportowe i poczuć dreszczyk emocji, oczekując czy ich typ wejdzie czy nie, u danego bukmachera poszukuje ofert bonusowych. Tym razem interesuje nas Bet365 bonus, czyli promocja jaka jest dostępna i jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w sieci.

Jak odebrać bonus Bet365

Dla tych graczy, którzy już zdecydowali się na wybór bukmachera Bet365, przygotowaliśmy krótką i bardzo prostą instrukcję, która pozwoli bez przeszkód uzyskać dodatkowe pieniądze na grę.

  1. Kliknij w ten link lub w dowolny baner reklamowy z logiem Bet365, który znajduje się na stronie twojtyp.pl
  2. Przejdź do formularza rejestracyjnego i wypełnij dokładnie wszystkie pola, podając w nich prawdziwe dane
  3. Kod bonusowy nie jest wymagany, a zatem pole na kod bonusowy pozostaw puste
  4. Dokonaj depozytu, czyli wpłać na konto bukachera swoje pierwsze pieniądze
  5. Odbierz bonus

I to w zasadzie wszystkie kroki, jakie należy wypełnić, aby uzyskać pełen dostęp do bonusu. Tyczy się to zarówno bonusu startowego, który przysługuje każdemu użytkownikowi, który zarejestruje swoje konto po raz pierwszy, jak i wszystkich innych dostępnych bonusów, także tych dla stałych graczy.

Teraz przybliżymy Wam wszystkie punkty po kolei. Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani aby odebrać bonus na Bet365 Recenzja to mamy nadzieję, że w dalszej części artykułu uda nam się Was przekonać.

Bet365 bonus twojtyp.pl

Pewnie zastanawiacie się dlaczego zachęcamy Was do klikania w nasze banery w celu uzyskania bonusu na Bet365. Oczywiście nie tyczy się to tylko tego bukmachera, ale także wszystkich innych, a także innych kasyn internetowych. Kliknięcie w nasze linki lub banery, daje Wam pewność, że przechodzicie bezpośrednio do polecanego przez nas bukmachera. Polecani przez nas partnerze są bardzo dokładnie weryfikowani przez nas zespół. Sprawdzamy nie tylko ofertę, ale także dogłębnie testujemy wpłaty na konto gracza i wypłaty ewentualnych wygranych. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na polecanych przez nas partnerów.

Rejestracja konta a bet365 bonus

Bet365 Kasyno Rejestracja konta jest sprawą kluczową u niejednego bukmachera w tym także na Bet365. Musimy zwrócić szczególną uwagę na dane, które wprowadzamy w formularzu rejestracyjnym. Przede wszystkim muszą to być dane zgodne z rzeczywistością, bowiem od tego będzie zależeć w przyszłości możliwość wypłacania naszych wygranych za zwycięskie zakłady sportowe. Niejednokrotnie zdarza się tak, że podczas rejestracji gracze podają dane zmyślone. Najczęściej jest to spowodowane brakiem zaufania do danego bukmachera, lub słabym zaangażowaniem w temat zakładów. Kiedy jednak przychodzą pierwsze wygrany i użytkownik chce dokonać wypłaty zgromadzonych na swoim koncie środków pojawia się problem. Bukmacher, aby zweryfikować danego gracza wymaga od niego przesłania skanu dowodu tożsamości, który będzie potwierdzał wprowadzone przez gracza dane. Czasami nawet bukmacher będzie wymagał przesłania więcej niż jednego dokumentu. Jeżeli podczas rejestracji podaliśmy zmyślone dane, a danych tych nie będzie można edytować w późniejszym czasie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie tylko nie uda nam się wypłacić naszych środków, ale także nasze konto może zostać zablokowane.

Rejestracja na bet365

Kody bonusowe podawane podczas rejestracji

Niejednokrotnie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, jedno z dostępnych pól oznaczone jest jako kod bonusowy, lub kod promocyjny. Podanie takiego kodu gwarantuje nam, że uzyskamy jakieś dodatkowe profity podczas rejestracji. Na Bet365 jest jednak z goła inaczej, bowiem bonus startowy dla nowych graczy przysługuje wszystkim, bez względu na to czy podamy tutaj kod czy nie. W przypadku tego bukmachera kod ten ma zupełnie inne znaczenie, a same kody nie są dostępne w szerokim obiegu. Przestrzegamy zatem przed promowanymi na wielu stronach internetowych, kodami promocyjnymi do bukmachera Bet365. Takie kody w zasadzie w ogóle nie dadzą nam dodatkowych gratisów, a Bet365 bonus będzie dokładnie taki sam. W niektórych przypadkach podanie niewłaściwego kodu bonusowego może skutkować problemami z rejestracją. Więcej na temat rejestracji i o poszczególnych bonusach znajdziecie w artykule Bt365 kod bonusowy.

Deponowanie pieniędzy u bukmachera

Deponowanie pieniędzy to w zasadzie obligatoryjny punkt, jeżeli chodzi o otrzymanie bonusu. Czasami zdarzają się miejsca w sieci, gdzie bonus jest przyznawany bez wpłacania swoich własnych środków, ale najczęściej dotyczy to kasyn, poza tym i tak występuje bardzo rzadko, a wartość takiego bonusu jest z reguły niewielka. Tak czy inaczej, aby otrzymać swój pierwszy bonus należy dokonać swojej pierwszej wpłaty. Bonus u bukmachera Bet365 Android wynosi dokładnie 100% naszej pierwszej wpłaty i jest ograniczony limitem 200 zł. Oznacza to nie mniej, nie więcej, tylko tyle, że wpłacają kwotę 200 zł na swoje koto, drugie tyle otrzymujemy gratis. Mamy tutaj zatem możliwość zagrania za aż 400 zł. Jeżeli nasza pierwsza wpłata wyniesie 50 zł, to na koncie, razem z bonusem będziemy mieli 100 zł. Uwaga na limity! Jeżeli wpłacimy na swoje konto za pierwszym razem przykładowo 300 zł, to łącznie na grę dostaniemy 500 zł, a nie jak mogłoby się wydawać 600 zł, bowiem limit bonusu wynosi dokładnie 200 zł.

Odbieranie bonusu

To chyba najprzyjemniejszy moment z całego naszego procesu. Najczęściej odbywa się on automatycznie. U niektórych bukmacherów mamy możliwość zadecydowania czy chcemy skorzystać z bonusu czy też nie. Może to dziwić niektórych, ale są tacy gracze, którzy nie chcą korzystać z dodatkowych pieniędzy. Być może powodem jest tutaj fakt, że pieniądze bonusowe, aby mogły zostać wypłacone, podlegają pewnym restrykcjom. Nie są to jednak wymagania zbyt wygórowane i ograniczają się zazwyczaj tylko i wyłącznie do obrotu danego bonusu, co przy dużej liczbie zakładów, nie powinno dla nikogo stanowić większego problemu. 

Bonus na bet365

Czasami zdarza się tak, że pieniądze bonusowe są rozliczane osobno, co jest dosyć wygodne, jeżeli oczekujemy na możliwość realizacji wypłaty pieniędzy bonusowych. Wirtualny, odrębny portfel dla pieniędzy pochodzących z bonusu to dość dobre i przydatne rozwiązanie, bez którego jednak można spokojnie się obyć.

Dlaczego Bet365

O bukmacherze Bet365 pisaliśmy już w artykule Recenzja Bukmachera Bet365 – Rzetelna Opinia naszych specjalistów. Decydując się na promowanie tego miejsca do stawiania przez graczy zakładów bukmacherskich przyłożyliśmy się do sprawdzenia tegoż partnera. Specjalnie dla Was przeszliśmy przez proces rejestracji konta nowego gracza. Wpłaciliśmy również pierwsze pieniądze i skorzystaliśmy z dostępnego bonusu. Stawialiśmy na Bet365 wszelkie rodzaju zakłady, a także graliśmy w kasynie internetowym, które jest tam również dostępne. Wygrywaliśmy i przegrywaliśmy, testując w ten sposób różne opcje, w tym dostępne bonusy dodatkowe, oraz zamykanie zakładu, opcję, która cieszy się dużym powodzeniem wśród wielu graczy. Te wszystkie czynności utwierdziły nas w przekonaniu, że Bet365 to dobry wybór dla naszych graczy i to właśnie dlatego postanowiliśmy poświęcić sporo uwagi na łamach serwisu twojtyp.pl temu bukmacherowi. Oczywiście nie oznacza to, że nie przyglądamy się i nie testujemy innych bukmacherów w naszym zespole. Na naszych stronach internetowych możecie bowiem przeczytać inne ciekawe recenzje bukmacherów, a także zdobyć najważniejsze i szczegółowe informacje o innych bonusach.

Dlaczego warto wybierać bonus za zakładach bukmacherskich

Bet365 bonus jest dość atrakcyjną promocją zwłaszcza na tle konkurencji. Bardzo często bowiem jest tak, że bukmacherzy oferują nie darmowe pieniądze jak to ma miejsce w tym przypadku, ale oferują zwroty z nieudanych zakładów. O tym, która forma bonusu jest lepsze, de facto decydują indywidualne preferencje graczy. Jednak naszym zdaniem dodatkowe pieniądze na grę są zawsze najlepszym rozwiązaniem, bowiem pozwalają graczom stawiać więcej zakładów w różnych dyscyplinach sportowych, lub stawiać zakłady na większe stawki. To wszystko automatycznie przekłada się na zwiększenie szans na wygraną. Oczywiście wszystko zależeć będzie od tego w jaki sposób dokonujemy zakładów, co typuje, za jakie stawki i po jakich kursach.

Jak stawiać aby wygrywać?

Oczywiście nie ma jednej, prostej recepty na wygrywane tak na zakładach bukmacherskich, jak i w kasynach internetowych. Jednak dla nowych graczy mamy kilka zasad, które pozwolą w miarę bezpiecznie grać, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo wygranej i jednocześnie zmniejszając ryzyko utraty środków.

Przede wszystkim powinniśmy mądrze rozkładać stawki. Stawianie dużej części naszej puli pieniędzy na jedno wydarzenie jest zachowaniem ryzykownym, choć w niektórych przypadkach może być uzasadnione. Niemniej jednak raczej należy stawki stawiać oszczędnie. Nie chodzi o to, żeby grać za złotówkę i przy wysokich kurasach wygrywać w sumie niewiele, ale stawka rzędu kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych, może nam dać dość atrakcyjne wygrane, a jednocześnie strata nie będzie zbyt bolesna.

Warto zwrócić swoją uwagę w kierunku kuponów akumulowanych. W przypadku wygranej, taki kupon może nam przynieść dość duży zysk, nawet przy niewielkiej stawce, przykładowo 10 zł. Oczywiście ryzyko przegranej jest większe, bowiem jeżeli tylko jedno wydarzenie z naszego kuponu okaże się nietrafione, to niestety cały kupon przepada. Jednak tutaj, stosunek wygranej do straty jest bardzo duży i warto mieć to na uwadze. Sposobem na sukces w przypadku kuponów akumulowanych jest obstawianie typów z kursami wahającymi się pomiędzy 1.5 a 2.0, czyli takimi, co do których możemy przypuszczać, żę okażą się trafione. Oczywiście zdarza się, nawet największe pewniaki przegrywają, jednak w dłuższej perspektywie okazuje się, że takie kursy w większości wygrywają. Nie trzeba tutaj od razu rezygnować z kursów wyższych, zwłaszcza, jeżeli przypuszczamy na podstawie pewnych przesłanek, że typ uda się trafić.

Przesłanki o których mowa powyżej mogą pochodzić z różnych źródeł. Najbardziej popularnym źródłem i najbardziej dostępnym są oczywiście wiadomości sportowe. Informacja o wszelkich kontuzjach, transferach, zmianach w drużynach itd. może nam dużo powiedzieć o możliwości danego zespołu czy danego zawodnika w nadchodzącym wydarzeniu sportowym. Niemniej jednak śledzenie takich informacji jest dość czasochłonne i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Z pomocą przychodzą nam analizy sportowe, które są publikowane na stronach takich jak twojtyp.pl. Co ważne, na naszej stronie, analizy bukmacherskie dostępne są darmo. Tutaj również znajdziecie analizy na wydarzenia, które pochodzą właśnie od bukmachera Bet365 Zakłady Bukmacherskie Kod Bonusowy. Znajdziecie tutaj nie tylko konkretny typ, na który możecie stawiać, ale także kurs, który jest oferowany przez Bet365, oraz analizę gracza Betsson bonus, który dany typ proponuje i w której tłumacze dlaczego warto postawić tak a nie inaczej. Jeżeli taka analiza Was przekonuje, to możecie wybrać partner i od razu wykorzystać wspominany w tym artykule Bet365 Bonus Powitalny. Nie można nie wspomnieć tutaj też o innych serwisach tego typu. Niestety z reguły, publikowane tam analizy są albo bardzo krótkie, ograniczające się w zasadzie tylko i wyłącznie do podania typu na konkretne wydarzenie sportowe, albo wymagają opłat, w postaci wykupienia abonamentu. Płatne analizy są tak samo pewne, lub jak kto woli niepewne, jak te darmowe, przykładowo z naszego serwisu. Nie ma sensu zatem ponosić dodatkowych kosztów, tym bardziej, że możemy takie środki przeznaczyć na konkretną grę.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera

Oczywiście nasz artykuł w dużej mierze dotyczy bonusu, który przysługuje nowym graczom, jednak są też i inne ważne aspekty zabawy, o których warto tutaj wspomnieć i które są równie ważne jak Bet365 Mobile.

Przede wszystkim musimy zweryfikować bezpieczeństwo u danego bukmachera. Z naszym portalem nie będzie stanowiło to większego problemu, bowiem jak już pisaliśmy wcześniej, wszystko zostało przez dogłębnie zanalizowane i sprawdzone. Jeżeli jednak nadal macie wątpliwości to sprawdźcie sami jaką popularnością cieszy się ten bukmacher choćby na naszym serwisie. Warto odnotować również fakt, że support na Bet365 Iphone stoi na wysokim poziomie, co również świadczy o tym, że mamy do czynienia z potentatem na rynku gier hazardowych w sieci. Oprócz dość obszernego opisu wszelkich dostępnych bonusów, wyraźnie wskazanych regulaminów, opisów kwestii technicznych, dostępny jest również chat online, w którym możemy porozmawiać z konsultantem, który pomoże nam rozwiać nasze ewentualne wątpliwości i pomoże rozwiązać wszelkie problemy, które mogą pojawić się w trakcie realizowania naszych zakładów. 

Nie mniej istotną kwestią są udostępnione przez konkretnego bukmaachera kanały dokonywania wpłat i wypłat naszych pieniędzy na nasze konto gracza i w drugą stronę. Na Bet365 sprawa ma się nad wyraz dobrze, bowiem znajdziemy tutaj wszelkie najpopularniejsze metody płatności, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających co do tej kwestii. 

Bet365 metody płatności

Oferta to też sprawa kluczowa. Niektórzy bukmacherzy mają bardzo ubogą ofertę, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Dobrze aby u bukmachera znalazły się nie tylko zakłady na wiele różnych wydarzeń sportowych, w wielu różnych kategoriach, ale także, aby na dane wydarzenie można było stawiać różne, nawet najbardzej egotyczne typy, zaczynając od tego kto wygra spotkanie, a kończąc na liczbie żółtych kartek, rzutach rożnych czy handicapach, które w bukmacherce są bardzo popularne. Im większa i lepsza oferta, tym oczywiście większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie i tym samym, że uda nam się uzyskać większą liczbę wygranych zakładów.

Inne formy promocji dala graczy

Analizując dostępnych w sieci bukmacherów warto zwrócić uwagę na inne formy promocji niż tylko bonus dla nowych graczy. Ma to znaczenie zwłaszcza w późniejszej przygodzie z danym bukmacherem. Oczywiście na starcie będzie dla gracza najważniejszy bonus powitalny, ale to co bukmacher oferuje nam później, również powinno przyczynić się do podjęcia decyzji o założeniu nowego konta.

Na Bet365 bonusów jest naprawdę sporo. Większość z nich opisaliśmy już w innym artykule i nie warto tutaj powielać szczegółów, jednak należy wspomnieć, żę prócz startowego bet365 bonus, mamy także do dyspozycji promocje związane z poszczególnymi dyscyplinami sportowymi. Będą to na przykład wyścigi koni, które są coraz bardziej popularne, czy wyścigi psów, które biją rekordy popularności na Wyspach Brytyjskich. Ale będziemy tutaj także mieli promocje dotyczące bliższych nam sportów takich jak tenis, czy choćby rugby, które w naszym kraju w ostatnich latach zyskało sobie rzesze fanów. Znajdziemy tutaj także promocję na koszykówkę europejską, o której z pewnością wiemy więcej niż o tej zza oceanu. Niemniej jednak za oceanem dzieje się sporo, a wśród typujących sporty amerykańskie i kanadyjskie, typowe dla kontynentu ameryki północnej, cieszą sporą popularnością, a zatem również i one znajdą swoje odzwierciedlenie w promocjach na Bet365. Co Daje Kod Bonusowe Na Bet365?

Jak zatem widać oferta promocyjna jest naprawdę potężna i nie sposób przejść obok niej zupełnie obojętnie. Dzięki takiej polityce marketingowej, Bet36 przyciąga do siebie wielu nowych graczy, a dla każde ma coś ciekawego do zaproponowania. Na rynku zakładów bukmacherskich takie podejście do klienta jest rzadkością, choć zauważyć można tendencję rozwoju, która zmierza w tej kwestii w dobrym kierunku.

Podumowanie

Bet365 bonus to jedna z lepszych promocji dostępnych w internetowych zakładach bukmacherskich. Jeżeli interesują Was właśnie takie oferty, to tej z pewnością nie wolno Wam pominąć. Jeżeli jeszcze nie udało się Wam skorzystać z bonusu na Bet365, to teraz macie najlepszą na to okazję. Wystarczy zastosować się do prostej instrukcji, która została przedstawiona na początku tego artykułu, a zatem: kliknąć w link, wypełnić formularz, założyć konto, wpłacić pieniądze i odebrać bonus. To naprawdę bardzo proste i nikomu nie powinno sprawić żadnych problemów.

Jeżeli jednak pojawią się jakieś problemy, a wiemy, że zawsze coś może się zdarzyć nieoczekiwanego, to zawsze można skorzystać z pomocy kasyna, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli coś się nie powiedzie, coś nie zadziała, lub coś zostanie źle wykonane, polecamy skorzystać z dostępnej opcji chata online. To chyba najszybsza i najprostsza forma pomocy, którą otrzymujemy w ciągu zaledwie kilku minut.

W podsumowaniu nie sposób nie wspomnieć o mnogości ofert promocyjnych oferowanych przez opisywanego przez nas bukmachera. Na tle konkurencji taka oferta wypada bardzo dobrze i znajduje się czołówce firm na rynku zakładów sportowych.

Oferta samych zakładów jest tutaj w zasadzie imponująca i jeżeli szukamy mniej popularnych typów do postawienia to tutaj z pewnością się nie zawiedziemy. Dotyczy to także kategorii, których na Bet365 jest bardzo dużo.

Wreszcie sprawy techniczne i obsługa samego serwisu. Bet365 Finansowe to nie tylko sprawnie działający bukmacher, ale także dobre kasyno. Wszystko to działa świetnie na stronie internetowej dostępnej zarówno w wersji desktop jak i na urządzenia mobilne, czyli tablet czy smartfony. Dla bardziej wymagających zostały przygotowane dedykowane aplikacje mobilne, które można pobrać na swój telefon korzystając z Google Play lub AppStore. To świetne rozwiązania, które ułatwiają nie tlko stawianie zakładów, ale takżę grę na slotach czy w bardziej typowym kasynie internetowym. 

Mamy nadzieję, że wszystkie wymienione powyżej czynniki przemawiają na korzyść Bet365 i jeżeli ktoś z Was nie był przekonany do tego bukmachera to teraz zmienił już zdanie i założy tam swoje nowe konto gracza.

Ostatnia aktualizacja: 06/07/2017 14:37

gonzos automat na pieniądze

Zarejestruj się teraz!Darmowy Zakład 20 złZgarnij 100% do 2000 zł

Ranking bukmacherów grudzień 2020

Zgarnij 2000 zł na start
333 zł Bez Ryzyka
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 50% do 300 zł
Odzyskaj Kasę za AKO
Zarejestruj się teraz!

200 zł bez Ryzyka
Bezpieczny AKO do 90 zł
Zarejestruj się teraz!