Notifications icon

Aktualne promocje u bukmacherów

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Bukmacherzy dostępni na polskim rynku online prześcigają się w promocjach, w ten sposób nie tylko zachęcają niezdecydowanych, ale też ułatwiają swoim graczom osiąganie dobrych wygranych. Przekonał się o tym ostatnio jeden z klientów zakładów STS, którego wygrana wyniosła 1,25 mln zł! Jak będzie dalej? Zobaczymy. A tym czasem sprawdź, na jakie promocje możesz liczyć u 6 najważniejszych legalnych bukmacherów na polskim rynku hazardowych online. 

Promocje na start, ale też na dalszą grę, darmowa gotówka czy freebet – to niektóre z promocji, na które może liczyć każdy klient zakładów bukmacherskich. Pamiętaj, że oferta bonusowa może się zmieniać codziennie, więc zaglądaj do zakładek na stronie bukmacherów, jak najczęściej. Wybieraj tych legalnych, bo tylko u nich możesz zagrać bezpiecznie i bez ryzyka. 

LvBET – lider rynku promocji

Nie będzie dużej przesady, jeśli stwierdzimy, że ten bukmacher ma najszerszą i najlepsza ofertę bonusową dostępną na polskim rynku. Posiada promocje zarówno stałe, jak i czasowe. Każdy nowy gracz może liczyć na bonus 100% od depozytu. Oznacza to, że Twój pierwszy wpłacony depozyt zostanie podwojony. Najniższa kwota łapiąca się na tę promocję wynosi 50 zł, a maksymalnie dostaniesz 1000 zł. Wpłacone przez Ciebie pieniądze musisz postawić na kupon z co najmniej 3 wydarzeniami o łącznym kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.50. Środki bonusowe podlegają warunkowi obrotu: 4-krotność stawki, po kursie nie mniejszym niż 2.0.

Aktualne promocje u bukmacherów

Przy drugiej wpłacie również dostaniesz bonus od depozytu.  Drugi depozyt nie może być mniejszy niż 50 zł, a bukmacher powiększy go o kolejne 50%. W tym przypadku warunek obrotu wynosi 3-krotność po kursie co najmniej 2.0. Pozostałe warunki promocji są identyczne, jak wyżej.

LV BET oferuje też dodatkowy typ bonusu na start, którego próżno szukać u konkurencji. To bonus od depozytu poniżej 50 pln. Jeśli wpłacisz na swoje konto co najmniej  10 zł i wyślesz do maila na adres bukmachera o tytule „Bonus Powitalny”, masz szansę na  otrzymanie maksymalnie 100 % depozytu. 

Dwie kolejne promocje również wymagają od gracza wysłania maila. Jeśli wpiszesz w tytule „Bonus bez depozytu” dostaniesz 20 zł całkowicie za darmo na start. Środki te możesz przeznaczyć na postawienie kuponu z co najmniej 3 wydarzeniami po kursie min. 2.50. Wygrane podlegają obrotowi x 2 po kursie 2.0. Jeśli w tytule maila wpiszesz natomiast „Karnet (nazwa drużyny)” na Twoim wirtualnym koncie gracza znajdzie się 50 zł na darmowy zakład. Ta promocji jednak jest skierowana wyłącznie do posiadaczy karnetów na sezon 2018/2019 drużyn, które sponsoruje LV BET, a dokładniej: Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Stali Mielec i Zagłębia Sosnowiec. Pamiętaj, że w treści maila musisz też załączyć zdjęcie Twojego karnetu. Warunek obrotu w tym przypadku wynosi x 4 po kursie 1.75. 

Oprócz bonusów dla nowych graczy w ofercie LV BET znajdziesz wiele innych. Mogą być one stałe lub czasowe. Wśród ofert stałych bukmacher oferuje: 

 • Bezpieczny kupon 5 + - na kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń. W przypadku, gdy jedno z nich będzie nietrafione ostaniesz zwrot  postawionej stawki od bukmachera. Dotyczy on wyłącznie pierwszego kuponu, który postawisz w danym tygodniu. Pieniądze na Twoim koncie znajdą się w najbliższy poniedziałek.  Zwrot może wynieść od 20 zł do 50 zł. Promocja obowiązuje do 28 lipca br. 
 • Multikozak – obejmuje kupony kombinowane z co najmniej 4 zakładami. Jeśli trafisz bukmacher powiększy Twoją wygraną. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy będzie dodatkowy procent, który wpłynie na Twoje konto. Najmniej, bo 7,5%od wygranej dostaniesz w przypadku 4 zdarzeń, a najwięcej, bo aż 25% przy co najmniej 8 zakładach. Aby kupon łapał się do promocji stawka nie może być mniejsza niż 10 zł, a kurs niż 3.00. wygrany kupon musisz wysłać do bukmachera na maila, a w najbliższy wtorek otrzymasz dodatkowe pieniądze na swoje konto. W ten sposób zyskasz nawet 1000 zł. Promocja kończy się 28 lipca 2019 r. 

Aktualne promocje u bukmacherów

Oferty tymczasowe obecnie w LV BET są dwie, a dokładniej: 

 • Postawione zakłady na Sporty Wirtualne za 100 PLN w danym tygodniu = bonus 20 PLN w przyszłym tygodniu! – jest niesłychanie prosta, bo wystarczy, że w ciągu tygodnia zagrasz za 100 zł w zakłady na sporty wirtualne z minimalnym kursem  1.50, a w poniedziałek na Twoim koncie znajdzie się dodatkowe 20 zł. Bonus ten jest dostępny zarówno online, jak i na aplikacji mobilnej. Na jego wykorzystanie masz 30 dni i musisz wykonać 5-krotny obrót. Promocja obowiązuje do 28 lipca 2019 r., a dodatkowe pieniądze możesz  dostać co tydzień. 
 • Ekstraklasa: dodajemy +14 % w aplikacji – jak nazwa wskazuje mogą z niej skorzystać gracze używający aplikacji mobilnej. Za każdy postawiony w ten sposób zwycięski zakład przedmeczowy, na żywo, na kuponie pojedynczym i kombinowanym Twoja wygrana wzrośnie o 14%. 

Fortuna – oferta na plus

Aktualne promocje u bukmacherów

To kolejny bukmacher, który oferuje szeroką możliwość nie tylko zawierania zakładów, ale też korzystania z promocji i bonusów. Pamiętaj, ze również w Fortunie oferta może się zmieniać każdego dnia, więc warto na bieżąco ją śledzić. Tym razem możesz liczyć między innym na:

 • Happy Hours – czyli wyznaczone godziny, z wyższymi kursami na wskazane przez bukmachera wydarzenia z Ligi Europy. Oprócz wyższych kursów dostaniesz też zwolnienie z podatku obrotowego (czyli zyskasz dodatkowe 12 %).  Sprawdzaj tę ofertę w dniu meczu w godzinach od 17.00 do 18.00, postaw kuponu ako lub maxikombi z co najmniej 3 wydarzeniami piłkarskimi z oferty pre-match za minimalną stawkę 20 zł i wygrywaj!

Aktualne promocje u bukmacherów

 • Grana sobota – w każdą sobotę, od 16 w sobotę postaw co najmniej 2 kupony solo, ako lub maxikombi na zakłady LIVE za minimum 20 zł. Otrzymasz za to dodatkowy bonus punktowy o wysokości 2 800 punktów, czyli równowartości 20 zł
 • Mistrzostwa typerów – to wyjątkowa promocja trwająca cały rok. Najlepsi gracze dostają jednak nagrody co miesiąc! Każdy członek Fortuna Klub Plus może wziąć udział w rankingu na najlepszy kupon z zakładami przedmeczowymi na min. 100 zł. 50 najlepszych graczy co miesiąc dostaje otrzymuje nagrody – 10. miejsc są to nagrody rzeczowe, a kolejne zaś w postaci punktów FKP

Aktualne promocje u bukmacherów

 • Bonus na rozpoczęcie – to 3 oferty w jednej: 100 zł na zakład bez ryzyka, 20 zł w postaci punktów na koncie lojalnościowym FKP oraz bonus od depozytu wpłaconego przez gracza, maksymalnie 1000 zł. Aby skorzystać z tej promocji trzeba wpłacić depozyt w ciągu 10 dni od rejestracji do serwisu. Warunek obrotu musi być zaś wykonany w ciągu 30 kolejnych dni i wynosi x 4.

To tylko niektóre z promocji i bonusów dostępny w zakładach bukmacherskich Fortuna. W standardowej ofercie znajdziesz też takie propozycje jak Superoferta +, Hit dnia, Ekspert +, Mecz +. Z niestandardowych rozwiązań dostaniesz Pojedynek czy Gotowiec czy Early Cashout.

STS – szeroka oferta stałych promocji

U tego bukmachera możesz znaleźć dużo długookresowych promocji. Niektóre z nich są dostępne tylko raz, ale z innych możesz korzystać kilkakrotnie. 

Podstawowym bonusem u każdego bukmachera, również w STS, jest Bonus powitalny 1000 pln na start. Aby z niego skorzystać musisz zakreślić odpowiednie pole podczas rejestracji - „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Jego wysokość jest zależna Twojego depozytu, a maksymalnie może wynieść 1000 zł. Aby środki zmieniły status z bonusowych na  depozytowe musisz wypełnić warunek 3-krotnego obrotu przy minimalnym kursie 1.91. kolejnym bonus powitalnym jest 25 pln na start w formie freebetu. Jego otrzymanie natomiast jest zależne od wpisania kodu promocyjnego, „pewne25”.  

Wśród ofert dla zarejestrowanych graczy w STS można wymienić: 

 • Polubisz Poniedziałek – to oferta dla najlepszych. Co tydzień 1500 graczy z najlepszymi wynikami w postawionych zakładach dostaje dodatkową gotówkę. Jej wysokość jest zależna od miejsca w rankingu graczy. Trzech najlepszych dostanie nagrody pieniężne w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł. Za kolejne miejsca zaś:  500 zł, 200 zł, 100 zł, 50 zł, 30 zł lub 20 zł. Bonus podlega obrotowi x 3, który trzeba wykonać w ciągu 120 dni.  
 • Zaproś kumpla – jeśli oficjalnie zaprosisz do zabawy z STS swojego znajomego, a on skorzystać z oferty będzie się to opłacało zarówno jemu, jak i Tobie. Zaproszenie możesz wysłać poprzez zakładkę „Moje konto” na stronie STS.pl, e-mail, Facebooka lub wygenerowanego linku rejestracyjnego.  Jeśli Twój kumpel wpłaci co najmniej 50 zł. Podobne pieniądze wpłyną tez na Twoje konto! 
 • Wirtualny tydzień – lubisz obstawiać wirtualne sporty?  Dzięki niej można bez żadnych obaw stawiać zakłady, bo po tygodniu zabawy bukmacher gwarantuje zwrot połowy stawek z trzech przegranych kuponów. Warunkiem jest, że na tych kuponach muszą znaleźć się wyłącznie wirtualne sporty. Promocja jest stała, a na zwrot można liczyć co tydzień. Maksymalna kwota to 30 zł w formie środków bonusowych podlegających warunkowi obrotu. 

W tym miejscu warto też wspomnieć o ofercie skierowanej do stacjonarnych graczy, którzy przecież często też udzielają się w internecie, a więc łączą obie możliwości proponowane przez bukmachera. Mowa o „Twojej Pewnej Kasie”, czyli specjalnej ofercie, która działa przez cały 2019 r. W jej ramach polski bukmacher oferuje 3 różne bonusy dostępne na karcie STS. Mogą liczyć na nie gracze, którzy codziennie obstawiają zakłady za co najmniej 25 zł. Bonusy będą przyznawane automatycznie, po 10, 20 i 25 dniach regularnej gry. Za każdym razem będzie to zwrot 5 % stawek, które obstawił gracz. W ten sposób w skali miesiąca można zyskać dodatkowe 100 zł. Jeśli kupon gracza nie będzie opiewał na wyznaczoną minimalną kwotę zostanie on pominięty podczas przyznawania bonusu. Na wykorzystanie dodatkowych środków bonusowych gracz ma 30 dni od jego przyznania. Przed ich wypłatą musi też spełni warunek obrotu, który wynosi 3-krotność stawki. 

STS często organizuje też dodatkowe akcje promocyjne i bonusowe związane z konkretnymi wydarzeniami, na przykład eliminacjami do Euro 2020. Jeszcze niedawno z tej okazji klienci bukmachera mogli dostać między innymi zakład bez ryzyka wynoszący aż 200 zł czy mobile bonus w wysokości 40 zł. Za założenie konta w określonym terminie i użycie odpowiedniego kodu bukmacher przyznawał też 35 zł freebet. 

Totolotek zabierze Cię na Bali

Zarejestruj się do serwisu Totolotka i dostań ponad 1000 zł zupełnie za darmo! Totolotek swoim nowym graczom oferuje świetną promocję na start: "Bonus Powitalny 1000 zł na start + 20 zł freebet".Pierwszy z nich przyjmuje formę podwojenia dokonanej przez gracza wpłaty. Aby załapać się na ten bonus trzeba minimalnie wpłacić 20 zł, maksymalnie dostaniesz zaś 1000 zł. Przyznawany jest automatycznie, nie musisz więc wpisywać żadnych kodów czy zaznaczać odpowiednich rubryk. Osiągnięte dzięki nim wygrane mogą by wypłacone dopiero, gdy spełnisz warunek obrotu, który wynosi x 3, a do tego pieniądze z bonusu muszą być przeznaczone na przynajmniej jedno zdarzenie z kursem nie niższym niż 2.00. 

Oprócz wspomnianego bonusu zaraz po rejestracji i weryfikacji konta na Twoje konto wpłyną kolejne dodatkowe środki. Będzie do 20 zł, które przeznaczysz na freebet. Kupon, na których wykorzystać ten bonus, musi posiadać co najmniej jedno wydarzenie z kursem 2.00 lub wyższym. Warunek obrotu wynosi x 3. 

6 zł – tyle musisz wydać na kupon, dzięki któremu możesz… pojechać na Bali! To główna nagroda w zabawie, którą oferuje Totolotek swoim najlepszym graczom. 

Zasady tej promocji są bardzo proste. Kupon musi kosztować dokładnie 6 zł, a Ty musisz obstawić dokładnie 6 zdarzeń odbywających się w tej samej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Wybór masz prosty, bo może ograniczać się wyłącznie do zwycięstwa gospodarza, zwycięstwa gości lub remisu. Na promocji liczą się kolejki od 21. do 37. Najlepsze kupony wygrywają; musisz zgłosić swój kupon wysyłając go na adres Totolotka najpóźniej 2 dni po zakończeniu ostatniej kolejki. 

Do wygrania jest w sumie 10 wyjazdów na egzotyczną wyspę już w czerwcu!

Graj grubo w Totolotku to promocja, która oferuje 3 różne warianty: podstawowy, dotycząca Europejskich Pucharów oraz meczy Reprezentacji. Wszystkie kupony muszą dotyczyć oferty Toto Mix lub Toto Mix „Live”.  

Graj grubo narzuca na gracza kilka warunków: kupon musi być nie mniejszy niż na 100 zł, ogólny kurs zaś nie mniejszy niż 2.00, a dla pojedynczego zdarzenia 1.06. W grę wchodzą wyłącznie zakłady pojedyncze, ale mogą za to dotyczyć wszystkich dostępnych u bukmachera dyscyplin. Promocja obowiązuje we wszystkie piątki. 

Graj grubo w Puchary Europejskie zaś również musi opiewać na co najmniej 20 zł i o minimalnym kursie całkowitym 2.00. aby skorzystać z tej oferty trzeba obstawić co najmniej jedno wydarzenie dotyczące Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej. Możliwe jest to więc we wtorki, środy i czwartki. 

Ostatnią z opcji jest obstawianie wydarzeń, w których bierze udział Reprezentacja Polski w piłce nożnej. Tu również najmniejsza stawka to 20 zł, a kurs to 2.00. Na kuponie gracza musi się znaleźć przynajmniej jedno wydarzenie spełniające warunki promocji, a zawarty musi być w dniu rozgrywki. 

Lubisz zakłady w Totolotku? Graj w nie dalej, poleć je swoim znajomym i korzystaj z dodatkowej kasy na zakłady! 

W zakładce „Moje konto” masz opcję wpisania adresu mailowego kolegi. Dostanie on specjalne zaproszenie i kod aktywacyjny. Jeśli zarejestruje się przy jego użyciu do serwisu bukmachera dostanie bonus powitalny wynoszący nawet 1000 zł i 20 zł freebet. Na Twoje konto zaś wpłynie 70 zł, które będziesz mógł wykorzystać w zakładach u bukmachera. Operator nie narzuca limitu wysyłanych zaproszeń, więc możesz w ten sposób zgarnąć niezłą kasę! 

Promocje w Milenium 

Milenium oferuje jeden z najniższych dostępnych na rynku bonusów na start. Za zarejestrowanie się do tego bukmachera oferuje on bowiem maksymalnie 760 zł. Podczas rejestracji, w formularzu, wystarczy zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus na start”. Jeśli w ciągu 10 dni od założenia konta dokonasz wpłaty pierwszego depozytu na konto bukmacher ją podwoi. Milenium stawia jednak dodatkowe warunki – pierwszy depozyt musi być obrócony aż 4-krotnie w ciągu 60 dni. Pod uwagę brane są wyłącznie kupony z co najmniej 3 zdarzeniami o minimalnym kursie całkowitym 2.00 i pojedynczym 1.20. Dopiero po ich wypełnieniu na Twoje konto wpłynie bonus na start, najszybciej po 10 dniach od rozpoczęcia zabawy. Jego zaletą jest to, że można go od razu wypłacić na konto bankowe. 

5-10-15 – to nie nazwa programu dla dzieci i młodzieży, a kolejna propozycja bonusu od Milenium. Dzięki niej możesz liczyć na powiększenie swojej wygranej o 5, 10 lub 15 %. To, ile dostaniesz zależy od liczby wydarzeń na Twoim kuponie. Im będzie ich więcej, tym większy bonus na Ciebie czeka. 

Bonus ten nie jest dostępny dla każdego, a jedynie uczestnikom programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Należy do niego każdy gracz, który zarejestrował się online, ale możesz też skorzystać w naziemnych punktach. Pojedyncze zdarzenie na kuponie musi mieć co wartość co najmniej 1.20. jeśli wytypujesz od 5 do 9 zdarzeń Twoja wygrana wzrośnie 5%, od 10 do 14 – o 10%, ale jeśli będzie ich co najmniej 15 wygrana będzie powiększona o 15%!

Happy Hour na zakłady przedmeczowe to kolejna promocja, którą oferuje bukmacher Milenium swoim graczom. Rozpoczyna się ona godzinę przed każdym meczem w każdej kolejce. W ramach promocji możesz zwiększyć swoją wygraną o 14%. Na kuponie promocyjnym musza znaleźć się co najmniej 3 wydarzenia dla członków posiadających złotą lub platynową kartę członkowską, albo co najmniej 4 dla posiadaczy czerwonej lub srebrnej. 

Będąc nowym członkiem programu lojalnościowego możesz też skorzystać z jeszcze jednej promocji, a dokładniej pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli postawisz nietrafiony kupon bukmacher odda Ci jego stawkę, maksymalnie 10 zł. Aby wziąć udział w tej promocji musisz tylko przy rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać darmowy zakład”. 

Jeśli zaryzykujesz i postawisz kupon zawierający co najmniej 5 zdarzeń i trafisz Twoja wygrana zostanie powiększona o 20%! A wszystko dzięki kolejnej promocji zakładów bukmacherskich Milenium, która nazywa się Bonus GRAND. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 2.0. 

Wspominaliśmy już o szczęśliwych godzinach w Milenium, a to nie jedyny czas, w którym możesz zgarnąć wyższą wygraną. Happy Hour Live, czyli kolejna promocja tego bukmachera, dotyczy zdarzeń na żywo odbywających się od wtorku do czwartku w godzinach 15-17. Wszystkie Twoje wygrane wzrosną o 14%. Wystarczy tylko, że na kuponie będziesz posiadał co najmniej dwa wydarzenia o minimalnym kursie 1.20. 

Jeśli jednak wolisz wirtualne sporty śledź na bieżąco ofertę Milenium, bo codziennie znajdziesz w niej określone godziny, w których skorzystasz z Happy Hour Virtual. W ramach tej promocji również dostaniesz dodatkowe 14% więcej od każdej wygranej. Tu również musisz postawić kupon z min. Liczbą zakładów 2 o kursie wydarzenia nie mniejszym niż 1.20. 

Nie masz chęci albo po prostu czasu na sprawdzanie oferty? Śledzenie statystyk i analiza nie są Twoją mocną stroną? Milenium przygotował coś specjalnie dla Ciebie! To Bestseller. Nie jest to typowa promocja, a raczej podpowiedź, na jakie zakłady wielokrotne warto postawić. Najlepsze typy są ustalane na podstawie kuponów innych graczy. Typ Bestseller jest aktualizowany na bieżąco i co 20 minut może się zmieniać. 

W niektóre dni możesz do tego skorzystać z zakładu na luzie i bez ryzyka. Oferta ta dotyczy zdarzeń piłkarskich. Jeśli akurat będzie aktywna, a Ty zawrzesz zakład za co najmniej 40 zł i przegrasz Milenium zwrócić Ci jego stawkę. 

Codziennie też Milenium wybiera Typ Dnia. to jedno lub dwa zdarzenia, które możesz obstawić po wyższym kursie. Najczęściej oferta ta dotyczy piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy piłki ręcznej i ogranicza się do zakładów dwu- lub trzytorowych.  

Etoto – lider freebet

Bukmacher E-toto posiada jedną z najlepszych ofert na powitanie na polskim rynku bukmacherskim. Twój depozyt może być powiększony nawet o 200%! Do tego bonus od drugiego depozytu i freebet. Gotowy? To sprawdź, jak z niej skorzystać. 

Oczywiście musisz zarejestrować się do serwisu bukmachera e-toto. Od razu w Twoim zasięgu będzie darmowy freeebet o wartości 20 zł. Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt dostaniesz dodatkowe 100 zł, a przy drugim bukmacher powiększy Twoją wpłatę o kolejne 100%, czyli nawet 900 zł. Jeśli drugi depozyt będzie wyższy niż 40 zł będziesz mógł też skorzystać z dodatkowego freebetu o wartości 20 zł. W sumie to nawet 1040 zł! Aby wypłacić wygraną w ramach bonusu na start musisz spełnić dwa warunki: postawić zakłady 4-krotnie wyższe od wpłaty i bonusu w ciągu 30 dni od rejestracji oraz ustawić kurs minimalny na poziomie 2.20 dla zakładów pojedynczych i wielokrotnych. 

Zakłady bukmacherskie to dobry sposób na spędzenie miłego weekendu. A może dzięki nim nie będziesz musiał wracać do pracy? Wszystko jest możliwe! E-toto dodatkowo uatrakcyjnia weekendową grę i oferuje swoim klientom dodatkowe 50 zł bonusu. Najlepsze jest to, że  z oferty możesz skorzystać co tydzień. Jeśli zapiszesz się do promocji, oczywiście przed postawieniem kuponu i spełnisz kilka warunków, na Twoje wirtualne konto wpłyną dodatkowe środki. Jakie to warunki? Kupony muszą być postawione i rozliczone w weekend. Znaleźć się na nim musza co najmniej 3 wydarzenia o minimalnym zakładzie 50 zł i kursie zakładu nie mniejszym niż 1.50. przed wypłaceniem środków na konto bankowe musisz spełnić warunek obrotu – 6-krotność zakładu o kursie nie mniejszym niż 2.20. 

E-sport, który robi zawrotną karierę na całym świecie, również u bukmachera E-toto może się bardzo opłacać. Każdy zakład nie mniejszy niż 50 zł na wydarzenie z tej dziedziny objęty jest promocją – w przypadku niepowodzenia dostaniesz od bukmachera zwrot 50% stawki, nie więcej jednak niż 100 zł. Nie zapomnij się zapisać do tego bonusu, bo tylko wtedy będzie on dostępny. Jeśli to zrobisz 20 minut po zakończonym spotkaniu dostaniesz dodatkowe środki bonusowe. Kupony mogą być pojedyncze i wielokrotne oraz dotyczyć dowolnego wydarzenia. Otrzymany zwrot podlega warunkowi obrotu, a dokładniej 6-krotnemu po kursie min. 2.20. 

Jeśli e-sport to nie Twoja działka, ale odnajdujesz się w piłce nożnej, również możesz liczyć na dodatkową zabawę z E-toto. Za każdy pojedynczy zakład o wartości nie mniejszej niż 50 zł dotyczący rzutów rożnych bukmacher oferuje Ci 25 zł w ramach freebet. Z promocji tej możesz skorzystać co tydzień. Podobnie, jak z kolejnego freebetu, również o wartości 25 zł, ale dotyczącego sumy goli. Dzięki E-toto tracisz tylko połowę postawionej stawki, a dzięki drugiej możesz wygrać jeszcze większe pieniądze! 

Wyższy freebet dostaniesz zaś na kupony postawione na zdarzenia z polskich lig piłki nożnej – od Ekstraklasy do 4. ligi. Jeśli zapiszesz się do promocji postawisz min. 100 zł  na zakłady przedmeczowe lub live i przegrasz E-toto odda Ci 50 zł w ramach freebet. 

A teraz znów freebet i znów wynoszący 50 zł. Wystarczy, że postawisz 100 zł na rozgrywki koszykówki zza oceanu. Kupon musi więc dotyczyć lig NFL, NHL, MLS, MLB lub NBA. Również jest dostępny co tydzień. 

E-toto zachęca do gry i zmniejsza ryzyko straty. A może dzięki temu wygrasz jeszcze więcej? 

 

Ostatnia aktualizacja: 2019/06/04 22:10

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Przeczytaj także