Betsafe android

starstarstarstarstar
ocena: 5.00/5liczba głosów: 1

Jeśli lubicie mobilne aplikacje, jeśli nieobcy jest wam świat zakładów bukmacherskich, jeśli podoba wam się to, co można wygrać czy też ugrać – zachęcamy do dalszej lektury naszego artykułu. Przedstawimy wam w naszym tekście wszystko to, co powinniście wiedzieć o zakładach bukmacherskich online, ale dotychczas baliście się zapytać. Rozwiążemy wszelkie wątpliwości, rozjaśnimy wszystkie sprawy i dokładnie opiszemy każdy problem, jaki was będzie trapić. Jeśli bowiem całkiem poważnie rozważacie znalezienie dobrego miejsca do tego typu rozrywki, z czystym sumieniem możemy polecić naszego partnera. Dlaczego? To nie kumoterstwo. Po prostu wiemy, że jest na rynku jednym z lepszych bukmacherów, a ponadto dzięki naszym umowom, mamy dokładny wgląd we wszystkie promocje i bonusy. A że jest ich mnóstwo… Wyjaśnimy wszystko po kolei.

Zebraliśmy to, co najważniejsze w jednym tekście, którego przeczytanie jest jedynym wysiłkiem, jaki będziesz musiał wykonać, jeśli chodzi o zgłębienie teoretyczne tajników miejsc takich, jak zakłady bukmacherskie online. Będziesz wiedział już wszystko, co jest potrzebne do uzyskania bonusu startowego i innych dostępnych ułatwień i benefitów. Ponieważ jest ich całe mnóstwo i my również posiadamy wcale rozległą wiedzę, radzimy wygodnie usiąść w fotelu, przeczytać tych kilka słów i postępować później zgodnie z instrukcjami. Nie są one skomplikowane, więc nie powinno być to takie trudne… Ważne jest, żeby później nie pominąć jakiegoś kluczowego momentu czy nie przeoczyć jakiegoś z warunku otrzymania całkiem sporej kasy. Ale do rzeczy.

Rejestrujemy się na Betsafe

Może wstęp was odrobinę zaniepokoił, ale naprawdę nie ma się czym martwić. To zwykła rejestracja, bez haczyków i skomplikowanych zagrań. Jedynie należy postępować z instrukcjami, jakie zawarte są w tym artykule. Będziecie wówczas mogli skorzystać z ciekawych promocji, jakie przygotowaliśmy z Twojtyp.pl wraz z Betsafe poker. Najważniejsze, co musicie zrobić na samym początku i to absolutna konieczność – znajdźcie na stronie Twojtyp.pl banner, na którym będzie widnieć logo Betsafe. Udało się? Doskonale. To przecież było łatwe! Jeśli pominęliście ten etap i bezpośrednio weszliście na stronę Betsafe, lepiej zakończcie rejestrację zawczasu, bo może wam przelecieć bonus i uciec sprzed nosa, a tego przecież nie chcecie! Zatem, wchodzimy na stronkę Twojtyp.pl, klikamy w banner z logo Betsafe i wtedy zostajemy przeniesieni na stronę Betsafe iPhone. To jest prawidłowa kolejność, dzięki której później wpłynie na nasze konto bonusik. Ale nie wyprzedzajmy faktów. Teraz przed oczami macie formularz, który należy wypełnić i który będzie dalszym krokiem.

To podstawowe dane osobowe, w których wpisujesz też adres e-mail, na który później zostaną wysłane dalsze wskazówki i wiadomość mająca charakter wiadomości powitalnej. Nie ona pierwsza i nie ostatnia będzie dla ciebie miłą niespodzianką w przypadku zabawy z Betsafe… Pamiętajcie, że wszystkie dane, jakie będziecie wprowadzać do formularza muszą być zgodne z faktycznym stanem rzeczy, nie mogą mieć literówek i tak dalej, bo to się może skończyć prośbą o skany dowodu osobistego czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (na przykład paszportu, ale dzisiaj mało kto ma aktualny paszport, bo na najbliższe podróże zagraniczne nie potrzebujemy nic ponad dowód osobisty…). To nie jest losowo wybierana osoba, którą się sprawdza, a raczej rutynowa kontrola danych osobowych. Kiedyś, kiedy jeszcze Betsafe bonus bez depozytu nie było tak popularne, zdarzały się nieprzyjemne próby wyłudzenia kilku bonusów dla jednej osoby na różne konta i w związku z takimi zachowaniami trzeba było sprawę ukrócić, uciąć jej łeb i wprowadzić rygorystyczne warunki weryfikacyjne. Betsafe Zakłady Bukmacherskie nie jest w tym samotną wyspą – tak robi się na wszystkich portalach oferujących obroty pieniędzmi. To normalna procedura, więc nie ma się czym stresować, zwłaszcza, jeśli wpisało się wszystko zgodnie z prawdą. Poza tym serwery są ściśle tajne i wszelkie informacje personalne są tajne i niedostępne w żaden sposób. Ma to służyć tylko sprawdzeniu autentyczności tożsamości nowego gracza. No, i oczywiście – ma potwierdzić jego pełnoletność!

W formularzu, co bardzo ważne, zostawiasz puste pole na „kod bonusowy”. Na wszystko bowiem przyjdzie czas i nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym. Zaufaj nam… No, ale może przejdziemy dalej. Bo dalej to już jest wysyłka od strony Betsafe Rejestracja. Zazwyczaj w przeciągu minuty od uregulowania wszystkiego w kwestii sprawdzania autentyczności i tym podobnych, możesz zaglądać do skrzynki, której adres podałeś w formularzu. Tam czeka na ciebie miła niespodzianka. Zespół Betsafe powita cię wiadomością, w której pojawi się garść najbardziej użytecznych informacji, a ponadto – twój wyczekany i wymarzony kod! Jest on od teraz twoim indywidualnym kluczem, unikatowym numerkiem przypisanym do ciebie. Kiedy będziesz teraz deponować pieniądze na swoje konto, w tym miejscu posłużysz się swoim indywidualnym kluczem nadesłanym w wiadomości. To on, ten klucz, pozwoli ci na to, żeby dostać to, na czym najbardziej, ale to najbardziej ci zależy. Czyli na bonusie! A ile wynosi ten bonus? Czytaj nasz artykuł dalej. Tam znajdziesz wszystko krok po kroczku dokładnie wyjaśnione. Specjalnie dla ciebie wszystko będzie w jednym miejscu, w jednym artykule. Idźmy więc dalej.

betsafe rejestracja

Ile będzie bonusu?

Bonus wynosi aż 50% od kwoty, którą to ty będziesz właśnie wpłacać na swoje indywidualne konto. I jeśli na przykład wpłacisz pięć złotych, no to niestety nie dostaniesz bonusu. A dlaczego? Dlatego, że bonus przyznać ci można dopiero powyżej zdeponowanej kwoty czterdziestu złotych. Jeśli to zrobisz, no to na twoim koncie automatycznie ląduje nie czterdzieści złotych, a jeszcze dodatkowe dwadzieścia! Razem daje to okrągłą sumkę sześćdziesięciu złotych! Jeśli chodzi o górny pułap tego wspaniałego bonusu, oczywiście nikt nie ma wątpliwości, że on przecież istnieje. Jest to dwieście złotych. To znaczy, nie dwieście złotych wpłacanych i sto złotych w dodatku, a czterysta wpłacanych i bonus, który liczy właśnie dokładnie 200 złotych. Niezła jest ta oferta, prawda? Też nam się tak wydaje, dlatego też zdecydowaliśmy się na ten krok i podjęcie współpracy Twojtyp.pl z Betsafe. Bo gdzie, jeśli nie tu, znajdziesz taką dobrą ofertę, żeby na sam start mieć 600 złotych? Grać za sześć stówek? Nie ma się chyba co długo zastanawiać, tylko raczej trzeba działać!

No bo przecież nie od dziś wiadomo, że takie właśnie wysokie kwoty można spotkać w stajni Betsafe Zakłady Bukmacherskie Rejestracja. Z czego to wynika? Wynika to z tego, że ta ekipa stawia głównie na rodzaj zabawy hazardowej związany z graniem w rozmaite gry online na wysokie kwoty, a nie skupia się na zakładach sportowych u bukmacherów, jak to bywa w przypadku konkurencyjnych miejsc. Tak to wszystko jest zgrabnie zorganizowane, że takie miejsca jak Betsafe nie musiały bić się o klientów, a zapewniali pewien rodzaj niewielkiej niszy albo skręcali w którąś ze stron, jeśli chodzi o preferencje dla graczy. To bardzo optymistyczna wróżba, dlatego zachęcamy, by dalej czytać, co u nas znajdziecie ciekawego. Jak już wspominaliśmy, Betsafe to głównie gry niesportowe. Właściwie to można by powiedzieć, że na tym skupia się nasza działalność. I ta nasza działalność wokół niesportowych zakładów ma mnóstwo ułatwień, udogodnień i ciekawych bonusów czy promocji przeznaczonych dla tego konkretnego rodzaju rozrywki, a nie innego. To uczciwe rozwiązanie pozwalające na istnienie konkurencji. Bardzo nam się ono podoba i mamy głęboką nadzieję, że i wam się spodoba. Jak zarejestrować się na Betsafe?

Warunki bonusu

Ponieważ aby kasa utrzymała się na koncie, należy spełnić jeszcze kilka warunków, postanowiliśmy również i to wyjaśnić powolutku krok po kroczku, żeby później nie było niedomówień, żeby ktoś się nie martwił, że stracił bonus, a mógł lepiej doczytać albo żeby tak się stało, że ktoś będzie słabo poinformowany. Od tego są te nasze małe, ciekawe artykuliki, żeby wszystko było jasno i wyraźnie powiedziane. Dlatego teraz przejdziemy do innych warunków poza minimalną kwotą, którą przecież już doskonale znacie i wcale nie trzeba powtarzać, że chodzi o cztery dyszki. Żarty na bok, teraz mowa o reszcie zobowiązań. Ponieważ to jest oczywiste, że prędzej czy później, w którymś momencie swojej wygranej będziesz chciał wypłaty swoich pieniędzy z konta Betsafe kasyno rejestracja. I to właśnie tych wypłat dotyczy kilka następnych zobowiązań, jakich podejmiecie się, jeśli zdecydujecie się na rejestrację w Betsafe przez naszą stronę Twojtyp.pl. Pierwszy z nich, to znaczy – z tych warunków jest taki, że bonus, jaki otrzymaliście powinniście obrócić co najmniej dziesięć razy przez wypłatą. Co najmniej, czyli można więcej, ale więcej nie trzeba. Jeśli rozumiecie, o co chodzi, możemy przejść dalej. Bonus jest do waszej dyspozycji i nie przepadnie, chyba, że dopuścicie się czegoś, o czym będzie mowa później, ale są to raczej rzadkie sytuacje. Głównie chodzi o ruszenie bonusu z konta, w przypadku chęci wypłaci na konto „prawdziwe”. Można przyjąć, że konto Betsafe Poker Rejestracja to taka wirtualna portmonetka z żetonami. Aby wymienić żetony, należy podejść do kasy i tam dopiero równowartość żetonów jest przypisywana danej kwocie prawdziwych pieniędzy i wymieniana.

betsafe bonus

Tak samo ma to miejsce w przypadku naszych zakładów. Są one po to, żeby tak właśnie rozwiązać sprawę „żetonów”. Aby wyciągnąć zatem pieniądze z tej „portmonetki” musimy również pamiętać, że oprócz dziesięciu obrotów całym bonusem, trzeba wiedzieć, że zakłady systemowe nie liczą się do tej puli. Tak zostało to już dużo wcześniej ustalone i teraz jedynie możemy to egzekwować. Kolejna bardzo, ale to bardzo ważna sprawa. Jest taka opcja, żeby zamknąć kupon przed wejściem wszystkich meczów na przykład albo kiedy zbliża się przegrana. Nie ma z tym problemów, u nas to dozwolone, z jednym zastrzeżeniem – wtedy już cały kupon zupełnie nie może liczyć się jako obrót bonusem. To by było nie uczciwe i by mogło doprowadzić do tego, że w pewnym momencie obstawialibyście zakład, a potem go szybko zamykali tylko po to, żeby wykonać jakiś ruch na swoim koncie. Tak się nie będziemy bawić, o czym zresztą dobrze wiecie. Ale dalej. Bonusem tym musicie obrócić te wspomniane już dziesięć raz w przeciągu trzydziestu dni kalendarzowych.

Można by powiedzieć, że chodzi o miesiąc, ale przecież miesiąc czasem ma trzydzieści, czasem trzydzieści jeden dni, czasem dwadzieścia osiem, a raz na cztery lata zdarza się przecież nawet, że ma dwadzieścia dziewięć dni. Dlatego podkreślmy to dość wyraźnie, że chodzi nam nie o miesiąc, a o trzydzieści dni i to nie dni roboczych, a kalendarzowych. W dniach roboczych można by powiedzieć, że nie liczą się weekendy, tymczasem bardzo się liczą, zwłaszcza dla tych, którzy grają w swoich komórkach na aplikacjach Betsafe android, bo w sobotę na przykład na tym się tylko skupia bonus dodatkowy. To znaczy, nie tylko na tym, ale to jest wtedy bardzo ważny element, na którym można ugrać dodatkową kaskę. Zaraz przejdziemy do tego, najpierw jednak dokończymy opowieść o tym, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać na stałe ten cały bonus na start, bo to w tym momencie jest najważniejszym elementem naszego tekstu. I wiemy, że chcecie się też tego dowiedzieć dokładniej, żeby później ewentualnie nie pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości. Ale w takim razie tutaj musimy sobie zrobić jeszcze jedną dygresję. I musimy tym samym wytłumaczyć, dlaczego głównie zdecydowaliśmy się na współpracę z Betsafe poker. To jest bowiem jeden z najciekawszych serwisów o charakterze zakładu bukmacherskiego z szerszym spektrum, jaki znaleźć można na naszym rynku. A jednym z kluczowych elementów jest właśnie to, że kiedy pojawiają się wątpliwości, bardzo często, a właściwie to powinniśmy powiedzieć: zawsze rozstrzygane są na korzyść graczy, a nie na korzyść firmy. Poza tym mają jedną super fajną funkcję, a mianowicie – szybkość kontaktu, jeśli coś jest nie tak. Coś ci się nie zgadza z kasą – wyjaśnią szybciutko. Czegoś nie rozumiesz? Służą pomocą.

Jesteś nowy i nie do końca ogarniasz, o co tam tak naprawdę chodzi? Cierpliwie wyjaśnią. Zakładka kontakt i specjalne czaty, gdzie również możesz napisać po polsku – i to wszystko powinno załatwić sprawę szybciej niż się tego spodziewasz. Ich sprawność to jeden z większych atutów… No, ale koniec dygresji. Czas najwyższy powrócić do naszego ważnego tematu obowiązków, jakie spełniamy, by bonus był gotowy do wypłaty. Mówiliśmy już o konieczności takiej, żeby uzyskać dziesięć obrotów oraz żeby to zrobić w trzydzieści dni. To teraz ostatni z tych ważkich elementów, jakie trzeba spełnić. Chodzi tym razem o wysokość kursu, po jakim się stawia. Minimum to 1,8. Oczywiście, można stawiać wyżej, ale najmniej to jest właśnie tyle. Jeżeli w trzydzieści dni nie uda się wam tego wszystkiego po kolei wykonać, niestety będziecie musieli się pożegnać nie tylko z tym, co było początkowym bonusem, ale również z tym, co udało się dzięki niemu ugrać. A niestety, wszystkie wygrane przepadają w przypadku niespełnienia warunków, o których mówimy od dłuższych kilku chwil. Dlatego też musicie zwrócić uwagę na to, żeby dopełnić tych nietrudnych przecież do zrealizowania spraw, bo inaczej nawet, jeśli uda się wygrać sporo, będzie bardzo szkoda, kiedy trzeba będzie to oddawać z powrotem. Bo już witaliście się z gąską, już wydawaliście tę forsę na wiele przyjemności, a tutaj się okaże, że zostaniecie bez bonusu tylko z tym, co wpłaciliście na sam początek. A bez bonusu to już nie będzie takie fajne, bo to będzie tyle kasy, ile sami zainwestowaliście, bez żadnego specjalnego zapasu, dla którego warto było założyć konto i próbować grać nawet w ryzykownych grach wysoko.

Betsafe android

Specjalna appka, jaką możecie znaleźć pozwala też na dodatkowe korzystanie z niektórych bonusów. Wspominaliśmy już co nieco o bonusach, jakie są przygotowane na każdy dzień tygodnia – od poniedziałku do niedzieli nieprzerwanie. Fantastyczna jest ta wiadomość, bo to oznacza, że możecie grać każdego dnia z nowym, fajnym bonusem specjalnie skupionym na czymś innym, żeby nikomu się nie nudziło. I tak w poniedziałek są to nowe automaty, na których można wygrać aż do 200 złotych dodatkowego bonusiku, o ile ogarnie się dostatecznie wcześnie zapis na nowe maszynki, które cieszą się dużą popularnością. We wtorek macie do wyboru blackjacki i inne takie sloty, w których do wygrania są specjalnie pieniądze pochodzące z turnieju, który polega na rywalizacji na żywo z innymi zarejestrowanymi zawodnikami W środę możecie za to bezkarnie przegrywać aż do 25 złotych. Tyle bowiem Betsafe kasyno odda wam nawet, jeśli ręka nie będzie wam iść w blackjacku ekskluzywnym numer trzy. Czwartki to z kolei dni, kiedy możesz ogarnąć sto złotych ekstra za gry, o ile potem obrócisz tę stówę trzydzieści pięć razy.

W piątki możecie zaczynać przed kompem porządnie weekend i do szesnastej już będziesz miał kasę z wygranej sprzed niecałych czterech godzin, bo ugranych pomiędzy 12 a 13. No i wreszcie sobota. Dzień dla tych, co grają najczęściej na swoich telefonach z androidem i aplikacją specjalną. Możecie wierzyć lub nie, ale przez trzy godziny – bo pomiędzy godziną osiemnastą a dwudziestą pierwszą możecie zgarnąć aż, uwaga, to może być szok, do czterystu złotych! Czterystu, powtórzymy to głośno i wyraźnie! Aż tyle, serio. Komórki, tablety, smartfony – wszędzie tam, gdzie masz Betsafe android, możesz mówić o tego rodzaju zabawie. No i możesz wtedy spokojnie wyjść sobie w sobotę wieczorem i tylko na komórce ogarniać wszystko to, co dzieje się na jej ekranie. Na spokojnie sobie obstawiać wszystkie wyniki czy tam grać w gry stołowe albo inne, jakie oferuje Betsafe i wtedy nie zostaje nic innego, jak poszaleć. A jak się wygra 400 złotych, to można nawet sobie pozwolić i trochę bardziej poszaleć przez tę resztę sobotniego, zabawowego wieczoru!

betsafe android

 

Zostaje nam jeszcze niedziela. Spokojny dzień odpoczynku po hulankach w piątek i sobotę – można spokojnie odpocząć przed kompem w domu i grać tak, że nawet do 400 złotych zwrotu za przegrane dostanie się na swoje konto. Generalnie oblicza się to czterysta złotych od procentów. Bo nie dostanie się więcej zwrotu niż 25%, a te cztery stówy to jest tylko górna granica. A dlaczego taka wysoka? Bo Betsafe bonus stawia w dużej mierze właśnie na wysokie zakłady, skupia się na kasynie i grać hazardowych, mniejszą wagę przykładając do zakładów sportowych, jakie nierzadko skupiają uwagę innych zakładów nazywanych powszechnie bukmacherskimi. Serdecznie zachęcamy do spróbowania swoich sił. Kto wie, może to szansa na twój pierwszy milion?

Ostatnia aktualizacja: 01/03/2018 09:54

gonzos automat na pieniądze

Zarejestruj się teraz!Odzyskaj Kasę za AKOZgarnij 50% do 300 zł

Ranking bukmacherów styczeń 2021

Zgarnij 2000 zł na start
333 zł Bez Ryzyka
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 50% do 300 zł
Odzyskaj Kasę za AKO
Zarejestruj się teraz!

200 zł bez Ryzyka
Bezpieczny AKO do 90 zł
Zarejestruj się teraz!