9 Bębnowe Automaty

autor: Jerzy Lasowik

ocena: 5.00/5

liczba głosów: 1

jednoreki online

9 Bębnowe Automaty zawsze znajdują się na mojej krótkiej liście przyjemności. W ciągu dnia nie mam zbyt dużo czasu, ale wieczorem nie jestem sobie w stanie odmówić tak miłej atrakcji. Jak wracam do domu, czeka na mnie mama, która zawsze stawia przede mną gorący, przepyszny obiadek. Jestem jej oczkiem w głowie. Moi koledzy śmieją się ze mnie, że mam czterdzieści lat a wciąż mieszkam z mamusią. Ja się pytam, czy oni mają tak dobrze jak ja?

Mogę grać w 9 Bębnowe Gry Online, bo żadna żona nade mną nie stoi. Nie mam żadnych obowiązków, prócz tego, że muszę chodzić do pracy. Jak wracam, mam czas tylko dla siebie. Nie muszę się martwić o żonę czy dzieci. Nie jestem stworzony do małżeństwa. Mamusia też tak twierdzi. Za każdym razem, gdy miałem jakąś dziewczynę i zaczynałem się z nią spotykać na poważnie, mamusia po jednym spojrzeniu potrafiła dostrzec jakie ma wady. Ja bym w życiu nie wpadł na to, że większość z nich to wygodne i leniwe panny, które trzeba obdarowywać względami. Mama twierdzi, że mógłbym stracić swoją niezależność i mógłbym być nieszczęśliwy. Teraz jestem bardzo szczęśliwy i jest mi dobrze mam swoje 9 Bębnowe Maszyny i żadna kobieta nie jest mi do szczęścia potrzebna.

//www.youtube.com/embed/IVIwlWsxfV0

Mamusia twierdzi, że na ożenek mam jeszcze czas. Lepiej wybierać rozważnie i na spokojnie. Małżeństwo to nie zabawa i nie da się cofnąć decyzji. Moja mamusia rozstała się z moim tatą. Tata wybrał życie u boku innej pani. Podobno nie jest szczęśliwy i jak twierdzi mama, bardzo żałuje swojej decyzji. Nic mi o tym nie wiadomo, bo tata nie utrzymuje już z mamą kontaktów. Zawsze iskrzyło między nimi, jeszcze jak byli ze sobą. Dlatego mama powtarza, że jestem jej jedynym mężczyzną na którego może liczyć. Ona się nigdy na mnie nie gniewa, nawet jak za długo gram w Hot Spot Automaty i zapomnę wyrzucić śmieci. Poza tym, moja mama to już naprawdę starsza, ale przez to doświadczona kobieta. Nie wyobrażam sobie, żebym miał ją opuścić. Przecież właściwie sama mnie wychowywała. Dzięki niej wyrosłem na prawdziwego gentelmena, który uwielbia ją i 9 Bębnowe Symulatory Gier Hazardowych Online. Może jeszcze kiedyś poznam kobietę swojego życia. Na pewno przedstawię ją mamusi i to ona doradzi mi czy, aby czasami nie popełnię błędu swojego życia. Tylko matka wie co jest najlepsze dla dziecka. Ja tak wiele razy jej posłuchałem, bo matka jest tylko jedna.

Ostatnia aktualizacja: 26/10/2015 10:37

Ranking kasyn październik 2020

#1

Bonus 100% do 4000 zł

#2

200% bonusu i 200 darmowych spinów

#3

Odbierz 20 zł bez depozytu i 1000 zł bonusu