9 Bębnowe Maszyny

starstarstarstarstar
ocena: 5.00/5liczba głosów: 1

9 Bębnowe Maszyny to doskonała rozrywka na zimowe wieczory. Kiedy dni stają się krótsze i szybko zapada zmrok, nie ma lepszego zajęcia. Ostatnio dużo czasu spędzam grając w Automaty do Gry Jednoręki Bandyta Gra Online. Podczas jednej z ostatnich tej jesieni wycieczek rowerowych, złapał nas deszcz. Nic nie zapowiadało załamania pogody. Planując wyjazd, sprawdziliśmy, że ma być bezwietrznie i sucho.

Po około 20 kilometrach od domu, zaczęły nadciągać brzydkie chmury i zerwał się wiatr. Pomyślałam, że rozpędzi chmury i znów ukaże się błękitne niebo. Niestety. Najpierw małymi kroplami i bardzo delikatnie, zaczęło padać, by po chwili rozpętała się prawdziwa ulewa. Szybko schroniliśmy się pod dachem pobliskiego sklepu, ale deszcz padał coraz bardziej intensywnie. Mieliśmy dylemat. Wracać w taką pogodę, czy czekać aż przejdzie. Ponieważ robiło się coraz później, zdecydowaliśmy się na powrót w deszczu. Zajęło nam to dobrą godzinę, nim znaleźliśmy się w domu. Po powrocie z kubkiem herbaty z cytryną zasiadłam do gry w Urządzenia 9 Bębnowe. Jednak z każdą godziną czułam się coraz gorzej. Mimo wypicia gorącego napoju, nie mogłam się rozgrzać. Z poczuciem, że chyba się zaziębiłam, położyłam się spać wcześniej niż zwykle. Rano było tylko gorzej. Z nosa mi ciekło i miałam dreszcze. Po zmierzeniu temperatury, okazało się, że mam 38 stopni. Herbata z cytryną to za mało na walkę z chorobą. Postanowiłam, że zostanę w łóżku i zagram w Symulator Automatu Do Gier Online.

//www.youtube.com/embed/sefllDNYrxo

Dom się nie zawali, gdy raz przeleżę cały dzień Darmowe Gry Automaty. Wzięłam sporą dawkę leków przeciwgorączkowych i położyłam się do łóżka. Gdy się obudziłam, było już południe i poczułam się znacznie lepiej. Na tyle, że postanowiłam sobie zrobić kanapkę a potem zagrać w Gry hazardowe hot spot za darmo online, bo gra Fruit Hot Slot poprawia mi nastrój. Okazało się, że to świetny pomysł. Miło spędziłam czas. Po powrocie mojego męża z pracy, okazało się, że także i on nie czuje się najlepiej. Dostał gorączki i kataru. W czasie dwóch dni zużyliśmy trzy duże opakowania chusteczek higienicznych. Mówi się, że katar, to nie choroba. Nas jednak skutecznie wymęczył. Na szczęście, mężowi szybko przeszło. Natomiast ja odczuwam cały czas skutki naszej wyprawy rowerowej. Kataru już nie ma, natomiast cały czas mam stan podgorączkowy i kaszel. Szczerze mówiąc, mam już dość leżenia w łóżku. Co prawda, gra w Symulator Gier na Pieniądze, bardzo umila mi czas, ale wolałabym przestać już kaszleć i wrócić do zdrowia. Mam nadzieję, że po niedzieli poczuję się znacznie lepiej. Szkoda, że tak mnie dopadło. Pogoda na dworze zrobiła się przepiękna a ja jestem zmuszona siedzieć w domu z powodu kaszlu.

Ostatnia aktualizacja: 08/06/2016 13:39

playbutton automat na pieniądze gonzos automat na pieniądze

Zarejestruj się teraz!Zdobądź 400 spinówZgarnij 100% do 4000 zł

Zobacz inne gry

Najlepsze gry online dostępne za darmo

9 Bębnowe
starstarstarstarstar
9 Bębnowe

Zagraj teraz

Automaty do Gry Jednoręki Bandyta Gra Online
starstarstarstarstar
Automaty do Gry Jednoręki Bandyta Gra Online

Zagraj teraz

Symulator Automatu Do Gier Online
starstarstarstarstar
Symulator Automatu Do Gier Online

Zagraj teraz

Jak znaleźć Darmowe Gry Automaty
starstarstarstarstar
Jak znaleźć Darmowe Gry Automaty

Zagraj teraz

Gry hazardowe hot spot za darmo online
starstarstarstarstar
Gry hazardowe hot spot za darmo online

Zagraj teraz

Najlepsze oferty kasynowe grudzień 2020

Zgarnij 100% do 4000 zł
Zdobądź 400 spinów
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 200% do 500 zł
Zdobądź 200 spinów
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 1000 zł Bonusu
Zdobądź 20 zł za free
Zarejestruj się teraz!