Gry Typu Jednoręki Bandyta Online

starstarstarstarstar
ocena: 5.00/5liczba głosów: 1

Symulator Jednoręki Bandyta Online bardzo pochłaniają mój wolny czas. Dziś postanowiłam, że poopalam się trochę w ogrodzie. Lato w pełni a ja jestem blada jak córka młynarza. Wyniosłam sobie leżak, wzięłam ciekawą książkę i pomyślałam, że na godzinę odstawię Gierki Podobne do Jednoręki Bandyta Online wirtualne pieniądze. Kiedy znalazłam się już na dworze, rozstawiłam leżak i przyjęłam wygodną pozycję zarówno do czytania jak i opalania, mój wzrok padł na rosnącą nieopodal śliwkę. Drzewko pełne było dojrzałych owoców a pod nim leżało sporo spadów. Pomyślałam, że szkoda marnować tak smaczne owoce i postanowiłam zrobić pierwsze w swoim życiu ciasto. Symulacja taka jak Jednoręki bandyta online sizzling hot może poczekać to i opalanie też. Zabrałam się za zrywanie owoców z drzewa.

Gierki Podobne do Jednorękiego Bandyty w Sieci

Tymi co spadły, postanowiłam się nie przejmować. Z pewnością były robaczywe. Po zebraniu odpowiedniej ilości śliwek udałam się do kuchni. Ponieważ nigdy dotąd nie piekłam ciasta ze śliwkami, znalazłam w Internecie przepis na szybkie i smaczne. Spodobało mi się przede wszystkim słowo: szybkie. Przez chwilę kusiło mnie Granie w Jednoręki Bandyta Online na Pieniądze, ale na to też znajdę czas jak upiekę pyszne ciasto. Zrobiłam krótkie rozeznanie w szafkach kuchennych i doszłam do wniosku, że bez wizyty w sklepie się nie obejdzie. Nie miałam mąki, proszku do pieczenia, ani cukru wanilinowego. Na szczęście sklep mam blisko. W 10 minut byłam ze sprawunkami z powrotem. Zaczęłam od poszukiwania miksera. Nie piekę, więc nie używam. Nie miałam pojęcia, gdzie go mogłam schować. Wpadłam w końcu na myśl, że pewnie podczas ostatnich porządków, wyniosłam go do piwnicy. Nie pomyliłam się, był na półce. Nawet szybko się znalazł. Podłączyłam mikser. Do obrotowej miski włożyłam kostkę masła i włączyłam urządzenie. Dodałam jajka, cukier, mąkę oraz proszek do pieczenia. W tym czasie umyłam i wypestkowałam śliwki. Kilka z nich okazało się robaczywych. Następnie przygotowałam blachę i wyłożyłam surowe ciasto. Na wierzchu ułożyłam połówki owoców.

//www.youtube.com/embed/G205A4Wa7nU

Granie w Gry Typu Jackpot w Internecie

Wstawiłam do piekarnika i postanowiłam, że na chwilę zajmą mnie Rozgrywki takie jak Jednoręki bandyta online po polsku. Po upływie 45 minut ciasto zrobiło się rumiane. W całym domu pachniało nieziemsko. Aromat wanilii i śliwek, sprawił, że pociekła mi ślinka. Żeby tylko nie wyszedł mi zakalec! Nie mogłam się doczekać, kiedy ostygnie i będę mogła spróbować mojego pierwszego w życiu ciasta ze śliwkami. Wyszło fantastycznie! Wyrosło pięknie i bez zakalca. Ciekawa jestem reakcji mojego męża. Gdy wróci z pracy, będzie miał niespodziankę. Jest jeszcze sporo śliwek na drzewie. Jutro też upiekę dobre ciasto na deser.

Ostatnia aktualizacja: 29/06/2017 09:49

playbutton automat na pieniądze gonzos automat na pieniądze

Zarejestruj się teraz!Zdobądź 400 spinówZgarnij 100% do 4000 zł

Zobacz inne gry

Najlepsze gry online dostępne za darmo

Symulator Jednoręki Bandyta Online
starstarstarstarstar
Symulator Jednoręki Bandyta Online

Zagraj teraz

Jednoręki Bandyta Online
starstarstarstarstar
Jednoręki Bandyta Online

Zagraj teraz

Jednoręki bandyta online sizzling hot
starstarstarstarstar
Jednoręki bandyta online sizzling hot

Zagraj teraz

Jednoręki Bandyta Online na Pieniądze
starstarstarstarstar
Jednoręki Bandyta Online na Pieniądze

Zagraj teraz

Jednoręki bandyta online po polsku
starstarstarstarstar
Jednoręki bandyta online po polsku

Zagraj teraz

Najlepsze oferty kasynowe marzec 2021

Zgarnij 100% do 4000 zł
Zdobądź 400 spinów
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 50% do 300 zł
Odzyskaj Kasę za AKO
Zarejestruj się teraz!

Zgarnij 200% do 500 zł
Zdobądź 200 spinów
Zarejestruj się teraz!