Najlepsze gry kasynowe

autor: Bartosz Malenicki

ocena: 5.00/5

liczba głosów: 1

Ten rok w kasynie Betsafe zapowiada się bardzo ciekawie. A wszystko to za sprawą nowości w ofercie, z których po prostu musisz skorzystać! My naliczyliśmy aż 32 nowe gry slotowe, ale pamiętaj, że w każdej chwili ich liczba może wzrosnąć. Betsafe wie, jak przypodobać się klientom i robi to w najlepszy możliwy sposób. Skorzystaj z naszych podpowiedzi – przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągę, jakie gry są dostępne, o czym są i jak w nie grać. Sprawdź i znajdź tę, przy której będziesz się świetnie bawił!

Oto długa lista dostępnych w Betsafe gier slotowych, które od niedawna możesz znaleźć w ofercie: Vikings, Wild Falls, Strolling, Jackaroo Jack, Jumbo Stampede, Mustang Gold, The wizz, Redneck Riches, Turn Your Fortune, Star Joker, Aztec Diamonds, Puffer Goes Wild, Daruma, Battle Royal, Ivan And The Immortal King, Wild-O-Tron 3000, La Bomba, Rocket Fellas Inc, Valkyrie, Buffalo Rising Megaways, Jungle Spin, Mr Toad, Jazz Of New Orleans, Piggy Bank,Spin And Win, Who Wants To Be A Milionaire, Banana Rock, Vikings, Stellar Silver Lion, Hood, Tiki Tumble, Gold King. W które z nich zagrać? Sprawdź nasze podpowiedzi.

Redneck Riches

Marzysz o życiu na farmie? Teraz możesz zasmakować spokojnego życia na amerykańskiej wsi dzięki najnowszej propozycji Redneck Riches. A jeśli Ci się poszczęści możesz wygrać wielkie pieniądze i faktycznie spełnić swoje marzenia. To dość prosta gra, ale dosłownie naszpikowana dodatkowymi symbolami i funkcjami, które sprawiają, że gra nie jest monotonna, a do tego stwarza dużo szans na wielkie wygrane.

Redneck Riches to video automat oferujący grę na 5 bębnach i 3 rzędach. Masz aż 25 możliwości wygrania, bo tyle właśnie jest w niej linii premiowanych. Kręci się na nich 8 symboli, z czego 4 to tak zwane symbole dużej wypłaty. Te pierwsze to litery A, K, Q i J, drugie zaś przedstawiają postaci z amerykańskiego Południa (a dokładniej Pa, Billy'ego Boba, Cleatusa oraz Daisy). Ale to jeszcze nie wszystko. W grze znajdziesz też 3 dzikie symbole (wild), które dzielą się na klasyczne, lepkie i mega dzikie. Do tego jest aż 5 symboli bonusowych - 1 losowy z napisem bonus i 4 szczególne: Greedy Gator z aligatorem, Cleatus’ Stickin’ Wild, Pesky Critters oraz Homeward Bound. Układy wygrywające tworzą co najmniej 3 takie same znaki ułożone obok siebie.

Przejdźmy teraz do dostępnych funkcji, które znacznie uatrakcyjniają naszą grę. Pierwsza, dostępna wyłącznie podczas podstawowej gry, to Dzika Strzelba. Uruchamia się losowo. Rozpoczyna się zwykłe losowanie, które przerywa pojawiająca się na dole ekranu Lufa. Ta zaczyna przemieszczać się między bębnami, rozstawiając na tablicy dzikie symbole – od 3 do 5 - wyłącznie na bębnach 1, 3 lub 5. Lufa znika, bębny kończą swój obrót uzupełnione o dzikie karty. W ten sposób masz szansę na znacznie wyższą wygraną.

Druga funkcja to wyścig świnek. Podczas głównej gry grupa świnek, z Daisy na czele, może znienacka przebiec na dole wszystkich bębnów. Niekiedy jedna z nich może… wyrzucić 3 dzikie symbole (na bębnie 2, 3 lub4) i pobiec dalej. Dostaniesz nagrodę zgodną z tabelą wypłat i normalnie grasz dalej.

Podczas gry może też przytrafić Ci się mega dziki symbol, czyli ogromny wild, który dodany będzie do bębnów 2, 3 i 4.

Wylosowanie trzech symboli bonusowych, a dokładniej 2 losowych i 1 szczególnego tropienia śladów rozpoczyna grę  pod tytułem „Powrót do domu”. Twoim zadaniem jest bezpieczne doprowadzenie do domu Pa, przez 3 różne strefy, w których czyha wiele niebezpieczeństw (to strefa wygranych, mnożnika i niebezpieczna strefa). Masz 3 życia; runda kończy się, gdy wszystkie wykorzystasz lub gdy Pa znajdzie się bezpieczny w domu. Jeśli tam trafi możesz liczyć też na dodatkową wygraną.

Kolejna gra, o śmiesznej nazwie „Gra wyboru futrzaków”, również może przynieść Ci dodatkową gotówkę. Aktywujesz ją poprzez wylosowanie bonusowych 2 losowych symboli oraz 1 symbolu futrzaków. Będziesz musiał strzelać w beczki, a tym samym odstraszyć natrętnego zwierza. Jeśli go odkryjesz dostaniesz nagrodę. Możesz też złapać za jedną z beczek całującą Daisy, za co dostaniesz mnożnik wygranej wynoszący 2x. Po przeładowaniu broni musisz strzelić prosto w beczkę. Jeśli Ci się to uda znów wygrasz dodatkowe pieniądze.

Jeśli podczas losowania trafisz tak zwany symbol Darmowych kręceń aligatora uruchomisz kolejną funkcję o tej właśnie nazwie. To 10 darmowych spinów, które rozpoczną się automatycznie. Podczas tych losowań możesz znów wylosować symbol aligatora, ale tylko na 5 bębnie. Aligator wyciągnie jedną z 5 możliwych nagród. Może być nią na przykład mnożnik 10x.

Ostatnia z dostępnych funkcji to darmowe kręcenie lepkich, dzikich symboli Cleatusa. Co się kryje pod tą tajemniczą nazwą? Oczywiście darmowe spiny, w których lepkie, dzikie symbole pozostaną przez kolejne dwa kręcenia. Jeśli w tym czasie trafisz wygraną możesz mieć pewność, że nie będzie ona mała!

Nieprzekonany? Wejdź na portal kasyna internetowego Betsafe i sam spróbuj, a na pewno nie pożałujesz! Wypłacalność Redneck Riches to aż 96,70%. To fajny slot, przy którym zostaniesz na długie godziny.

Puffer Goes Wild

Szukasz fajnej gry, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy? Właśnie na nią trafiłeś – to Puffer Goes Wild, najnowsza propozycja od Plank Gaming. Błękitna woda, a w niej same uśmiechnięte rybki, nie wiedzieć czemu szybko poprawiają humor i twarz każdego gracza sama zaczyna się śmiać. A do tego grafika, która jest naprawdę fajna i na wysokim poziomie.

Puffer Goes Wild oferuje grę na 5 bębnach i 4 rzędach. Znajdziesz na nich aż 178 układów wygrywających. Na ekranie znajdziesz do tego  przyjazne symbole: niebieskiego, uśmiechniętego rekina, czyli Sharky wild pojawiającego się wyłącznie na bębnie nr 1. Pomarańczowa, zdziwiona nadęta rybka, czyli Puffer Wild może pojawić się zaś wyłącznie na bębnie nr 5. Do tego standardowy symbol wild, a dokładniej znak zawierający taki napis. Standardowo zastępuje wszystkie inne symbole w grze, ale zakres jego pojawiania się ograniczony jest tylko do bębna 2, 3 i 4. Na deser zostają przeurocze, uśmiechnięte rybki: pomarańczowa, zielona i niebieska. Do tego uzupełnieniem wszystkich symboli są trzy monety porośnięte mchem.

Obie dzikie rybki uruchamiają ponowne obroty Puffer Goes Wild. Wraz z każdym wykonanym obrotem Puffer przepływa na kolejny bęben, zawsze w lewo. Gdy na pierwszym bębnie spotka się on z symbolem Sharky’ego powiększy się do rozmiarów 2x2, 3x3 lub 4x4. Następuje wtedy wielka roszada, która kończy się… zamianą wszystkich symboli na Sharky’ego i Puffera.

Puffer Goes Wild to łatwa i przyjemna gra, nie tylko dla wielbicieli podwodnego świata. Spróbuj sam i wygraj wielkie pieniądze!

Jackaroo Jack

Kim jest Jack? Od razu po odpaleniu gry nie trudno się domyślić, że kowbojem. W tle pojawia się pustynny obraz oraz gdzie-nie-gdzie roślinki. Bębny zaś również nawiązują do dzikiego zachodu. Znajdziesz na nich 11 kręcących się symboli. To czerwony, wściekły byk, przygotowanego do ataku ze złowieszczą miną. Drugi to przedstawia pogłowie białego konia. Z tych lepiej płatnych możesz też wylosować wiatrak oraz kolorowego ptaka. Podstawowe symbole, a więc najniżej płatne to litery: K, Q, J oraz cyfry 10 i 9. Do tego znajdziesz też znaki specjalne. Symbol wild, który zastępuje wszystkie występujące w grze symbole oraz oferujący mnożniki wygranej (2x, 3x, 4x,5x, 6x,8x). Podczas rozgrywki pojawia się on wyłącznie na 2 i 4 bębnie. Drugim jest zaś symbol rozproszony, który przedstawia kowboja i napis BONUS. Jeśli podczas jednego losowania trafisz co najmniej 6 takich symboli aktywujesz bezpłatną grę.

Ciekawostką w grze Jackaroo Jack jest wybór bezpłatnych gier. Do wyboru masz 5 opcji. I tak: możesz zdecydować się na 20, 15, 12, 10 i 6 bezpłatnych gier. Każda z nich ma inne wymagania i inne przewidziane mnożniki. Mogą one wynieść nawet 40x, 50x czy nawet 75 x.

Wspominany symbol Bonus powoduje natomiast ponowne zakręcenie drugiej szansy. 6 symboli mężczyzny może być trafionych zarówno w grze głównej, jak i bonusowej. W przypadku rozpoczęcia tej funkcji zablokowane zostaną bębny, na których gracz wcześniej wylosował symbol wild, a pozostałe są wprawiane w ruch.

Producentem gry Jackaroo Jack jest Lightning Box Game. Wypłacalność  kształtuje się na poziomie 95,62%. Gra oferuje aż 1024 sposoby na wygrane ułożenia symboli.

Milionerzy

Kolejna nasza propozycja to „Who Wants To Be A Milionaire”, producentem której jest Big Time Gaming. To sześciobębnowa gra video, w której każdy gracz może poczuć, że gra o prawdziwy milion. Wskaźnik RTP wynoszący ponad 96%c daje nadzieje na częste i wysokie wygrane.

Na „dzień dobry”, od razu po załadowaniu gry, wyświetla się logo – wszystkim zapewne dobrze znane z telewizyjnego teleturnieju. I na tym na podstawowa gra i podobieństwo z jej telewizyjną wersją się kończy, bo zamiast pytań wyskakują nam kolorowe znaczki, cyferki i literki. Chyba miało być na bogato, czyli z drogimi kamieniami, ale przy dzisiejszych możliwościach graficznych – umówmy się – szału nie ma.

10 symboli przedstawia dokładnie (w kolejności od najdroższego symbolu do najtańszego): fioletowy kamień, czerwony kamień, niebieski kamień, zielony kamień, A, K, Q, J, 10, 9. Do tego w grze występuje scatter, przedstawiający znak Millionaire. Gdy wylosujesz 3 takie symbole wygrasz 8 free spinów. Rozpoczynasz tym samych specjalną rozgrywkę o nazwie „Gorące krzesło”. Jeśli wtedy wylosujesz kolejny znaków scatter będziesz cieszyć się z większej ilości darmowych obrotów bębnem. Przy darmowych obrotach bębnem możesz też cieszyć się z mnożników wygranej, które rosną wraz z każdym obrotem. Twoja wygrana może nawet wzrosnąć 15 razy!

W grze znajdziesz też znak Wild, standardowo „udający” wszystkie inne, oprócz scattera.

A teraz wróćmy do wspomnianego „Gorącego krzesła”. Teraz na ekranie znów zobaczysz grafikę znaną z telewizji. Jest 12 poziomów do zdobycia, a każdy poziom to inna liczna darmowych obrotów do zdobycia. Oczywiście – im wyższy, tym więcej. W jednej rozgrywce możesz nawet dostać 50 darmowych obrotów! Możesz też zrezygnować z tej opcji i wybrać przycisk „Rezygnuj”. Jak grać na gorącym krześle? Musisz wybrać jedną z czterech odpowiedzi – A, B, C lub D i wybrać opcję „Ostateczna odpowiedź”. Jeśli wygrasz przechodzisz na wyższy poziom, jeśli przegrasz tracisz wszystkie darmowe obroty z tej rundy. Tak jak w teleturnieju masz też dwa bezpieczne poziomy, a dokładniej 2 i 7, które gwarantują ci 10 lub 20 dodatkowych obrotów. Do każdej z odpowiedzi masz też tak zwane koła ratunkowe. To „50:50”, „Telefon do przyjaciela” oraz „Pytanie do publiczności”.

Strolling Staxx Cubic Fruits

To najnowsza propozycja slotu rewelacyjnego producenta NetEnt. Wygląda jak prosta owocówka, ale oferuje znacznie ciekawszą grę. Pierwszy plus należy się za grafikę: ładną, z soczystymi kolorami, znanym motywem, ale zaprezentowanym z pomysłem. Wszystko jest w niej… kwadratowe. Takich jest właśnie 9 dostępnych symboli: truskawki, arbuzy, wiśnie, śliwki, cytryny, A, K, Q i J. Z symboli specjalnych pojawia się wild oraz colossal.  To one kręcą się na 5 bębnach i 3 rzędach. Wygrane w tym video automacie padają na 10 liniach wygrywających.

W grze pojawiają się tak zwane stosy, czyli takie same symbole na jednym bębnie. W stosach często pojawia się symbol Wild. Swojego rodzaju stosem jest tajemniczy symbol specjalny, czyli colossal. Zlatuje na tablicę, zajmuje kilka miejsc, aby po jakimś czasie wypełnić je takimi samymi symbolami, a w konsekwencji – utworzyć więcej układów wygrywających. Colossal może zająć dwa pola, a maksymalnie 9.  W zależności od wyników losowania zobaczysz je na ekranie w całości, albo tylko część z nich.

W grze  występuje runda darmowych spinów, a dokładniej Strolling Staxx Re-Spins. Uaktywnia się ona, gdy na ekranie wypadnie co najmniej jeden stos symboli. Wraz z każdym obrotem bębnami stos przesuwa się o jedno miejsce w lewo. Runda kończy się, gdy stos zakończy się poza grą. To łatwy i szybki sposób na dużą wygraną. Do tego znajdziesz też jeszcze dwie funkcję, którymi są Bonus Bet and Extra Chance.

Strolling Staxx Cubic Fruits ma RTP na poziomie 95,98% w głównej grze oraz w Bonus Bet 95,95%. W Betsafe możesz też liczyć na dodatkowe, zupełnie darmowe obroty bębnem. Wystarczy, że sprawdzisz dostępne promocje.

Turn Your Fortune

Na zakończenie NetEnt i jego kolejna propozycja, a dokładniej – Turn Your Fortune. To video automat z 5 bębnami, 4 rzędami i aż 40 liniami wygrywającymi, których ilości nie da się zmienić. Z atrakcji znajdziesz w niej Wild, Free Spins, Fortune Re-Spins z Fortune Wins. Zainteresowany? Czytaj dalej!

W grze spotkasz kilka rodzajów symboli. Pierwsze to symbole małej wygranej, czyli litery A, K, Q oraz J. Średnie wygrane zaś zapewniają następujące symbole: lew, sowa, żółw, ryba oraz ślimak. Do tego występuje też symbol Wild w kształcie motyla. Może on pojawić się w grze głównej oraz bonusowej. Zastępuje on wszystkie symbole, z wyjątkiem scattera, symboli klucza i symboli +10. Scatter zaś przedstawia pawia.

Czym jest natomiast Fortune Wins? To bonusowa gra, która odbywa się na 5 poziomach, a każdy z nich ma 5 etapów. Oczywiście wraz z każdym etapem ora każdym poziomem rośnie wygrana. Możesz liczyć na mnożniki wygranej, rozpoczynające się od x5 do nawet… x2000! Zarówno w rundzie Fortune Re-Spins, jak i we Free Spins, gracz rozpoczyna od najniższego poziomu i wypełnia swój licznik symbolami. Gdy wylosuje na bębnach symbol klucza przechodzi na wyższy poziom. Na koniec całej rundy osiągnięte w niej wygrane są mnożone przez wartość odpowiednią dla danego poziomu i etapu.

Fortune Re-Spins aktywuje wylosowanie 2 symboli scattera w dowolnym miejscu na tablicy. Mogą one pojawiać się na bębnach 1,3 i 5. Jeśli trafisz zaś 3 symbole scattera uzyskasz zarówno Fortune Re-Spina, jak i Free Spins. Pierwsze rozgrywane są Free Spins. Na rozpoczęcie zabawy gracz otrzymuje 3-rzędowe Free Spins Wheel. Koło to zatrzymuje się samo po 25 sekundach. Określa ono liczbę wygranych darmowych obrotów, symbol zebrania w bonusowej rundzie oraz początkowy poziom Fortune Wins. Darmowych obrotów możesz dostać nie mniej niż 7, ale nie więcej niż 13. Początkowy poziom Fortune Wins w darmowych obrotach może wynieść zaś 2, 3 lub 4. Podczas zabawy wypełniasz licznik Fortune Wins. Jeśli trafisz symbol +10 na drugim bębnie otrzymasz dodatkowo 10 do licznika. Aby przejść na kolejny poziom Fortune Wins musisz osiągnąć 20 miejsc. Będzie to znacznie prostsze, jeśli często będziesz trafiał symbol klucza. W tym przypadku poziom miejsc podnosi się o 5. Podczas rundy darmowych obrotów możesz też wylosować kolejnego scattera. Każdy symbol przyznaje kolejne darmowe obroty. Wydaje się trochę skomplikowane, ale gdy rozpoczniesz grę jest to o wiele łatwiejsze.

RTP określony przez producenta w grze Turn Your Fortune wynosi 96,24%.

Rozpocznij zabawę

Pamiętaj, że w Betsafe nie musisz od razu decydować się na grę za pieniądze. Możesz wybrać wersję demo, czyli testową. Na Twoim koncie pojawią się więc wirtualne monety, za które będziesz mógł grać do woli. Możesz w ten sposób wypróbować wszystkie nowości, a na prawdziwą grę za pieniądze wybrać tylko te, które Ci najbardziej pasują. grę możesz wykonać zarówno na stacjonarnym komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

Jeśli nie jesteś zainteresowany darmową grą, ale też szkoda Ci marnować pieniądze na gry, co do których nie jesteś przekonany, sprawdź dostępne promocje kasyna internetowego Betsafe. Co tydzień możesz liczyć na świetne bonusy, między innymi 175 zupełnie darmowych obrotów do wykorzystania na najnowsze sloty internetowe! W ten sposób operator nagradza swoich użytkowników za częstą zabawę na jego portalu. Do tego możesz liczyć na różne okresowe promocje dotyczące najnowszych gier oraz turnieje, w których masz szansę na zmierzenie się z innymi graczami oraz wygranie dodatkowej gotówki. Jeśli jesteś nowym graczem masz też szanse na darmowe pieniądze, bonusy od depozytu i wiele innych bonusów i promocji od Betsafe.

Najprościej – wejdź na stronę kasyna internetowego Betsafe i sprawdź dostępne gry i promocje już dziś! Oferta jest uaktualniana na bieżąco, więc codziennie możesz liczyć na nowe niespodzianki. Kilkaset gier w jednym miejscu, zarówno klasycznych slotów, jak i nowoczesnych video automatów na pewno zaspokoi gusta każdego, nawet najbardziej wybrednego gracza. Spróbuj swoich sił, dobrze się baw i wygrywaj wielkie pieniądze z Betsafe!

Ostatnia aktualizacja: 04/06/2019 14:47

Ranking kasyn październik 2020

#1

Bonus 100% do 1200 zł

#2

Nawet 4000 zł bonusu w trzech promocjach

#3

Odbierz 20 zł bez depozytu i 1000 zł bonusu