Ruletka amerykańska

autor: Pawel Brobrowicz

ocena: 5.00/5

liczba głosów: 1

Automaty do Gry Ruletka amerykańska uratowała mnie ostatnio przed śmiercią z przyczyn nudy. Nie żartuję. Dosłownie zdychałem z nudów i brakło mi już pomysłów, jak się z nią uporać. Na pomoc przyszła jednak moja nowa współlokatorka, ale o niej za chwilę. Kilka tygodni temu złamałem rękę. Jechałem sobie na rowerze po pobliskich wzniesieniach, kiedy nagle straciłem grunt pod kołami i zleciałem kilka metrów w dół. Poczułem, że nie jest najlepiej z moją ręką, więc zadzwoniłem po pomoc. A ponieważ byłem w górach, mnie i mój rower trzeba było zebrać stamtąd helikopterem… Złamanie okazało się całkiem groźne, wielomiejscowe i szalenie trudne do zagojenia, bo od sześciu tygodni noszę gips, który strasznie utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Straciłem przez to pracę, a właściwie dostałem całkiem spory urlop zdrowotny, bo nie mogłem ruszać ręką. Po prostu paranoja! Kompletnie nie wiedziałem, co ze sobą robić.

Ruletka amerykańska online

Normalnie pograłbym na bębnach, bo to moje wielkie hobby, ale – jak już wspominałem, złamałem rękę! Wszystko szło w złym kierunku, dopóki w moim mieszkaniu, wynajmowanym wespół ze starymi przyjaciółmi, nie zjawiła się nowa osoba. Nasza koleżanka pokazała mi, że istnieje coś takiego, jak Automaty hazardowe ruletka online. Nie potrzebowałem lewej ręki, żeby w nią grać, więc nie bez małego zachwytu zabrałem się za granie. Okazało się, że ta cała Ruletka do pobrania to szalenie zajmująca rozrywka! Jak się okazało, wcale nie musiałem już martwić, że czas ciągnie mi się jak makaron! Nagle znalazłem coś, co mnie zajmowało i na dodatek pozwalało nie myśleć o tym, jak szalenie boli mnie ręka. Chciałoby się powiedzieć, że ból zniknął, jak ręką odjął, ale mam wrażenie, że za dużo tu w tym całym gadaniu o kończynach górnych. W każdym razie, okazało się, że nie muszę wcale zdychać z nudów i błądzić po bezdrożach Youtube’a żeby znaleźć coś dla siebie. Czymś takim okazała się Ruletka download amerykańska.

//www.youtube.com/embed/iLx4Y_y1Vd4

Gra hazardowa ruletka amerykańska

Niby nic, a jednak, kiedy człowiek dosłownie umiera z nudów, naprawdę wiele mu do szczęścia nie brakuje. Gdyby nie nasza nowa współlokatorka, pewnie nudziłbym się jak mops. Ani na rowerze pojeździć, ani pograć na bębnach, ani nawet wychodzić się specjalnie nie chciało. Cóż, sam to sobie zgotowałem, w sensie taki los, jednak wciąż jestem zły na ten upadek z góry. I gdyby nie Ruletka gra online, chyba dosłownie nie miałbym za co jeść i pić. Dobrze, że moja nowa współlokatorka mnie polubiła i gotuje mi pyszne jedzenie i chodzi czasem po zakupy. Gdyby nie ona, w ogóle byłoby mi w życiu gorzej. Nie wiem, co zrobię, kiedy już się wyprowadzi. Chyba uschnę z nudów i tęsknoty!

Ostatnia aktualizacja: 28/06/2017 14:30

Ranking kasyn październik 2020

#1

Bonus 100% do 4000 zł

#2

200% bonusu i 200 darmowych spinów

#3

Odbierz 20 zł bez depozytu i 1000 zł bonusu