Notifications icon

Co dalej z Carlitosem?

Oceń wpis: 4.50 / 5 głosów: 2

W dalszym ciągu nie wiadomo, gdzie w nowym sezonie zagra Carlitos. Według mediów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Hiszpan zgodził się na odejście z Legii Warszawa. Jednak już "Super Express" informuje, że Carlitos odrzucił lukratywną ofertę i najprawdopodobniej zostanie w stolicy.

Co dalej z Carlitosem?

Pozyskaniem Carlitosa zainteresowany jest klub Al-Wahda Abu Zabi, który w ostatnim sezonie zajął 3. miejsce w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Taką informację przekazał m.in. Adrian Mierzejewski, który dobrze zna rynek transferowy w Azji.

Jednocześnie telewizja Dubai Sports TV poinformowała, że Carlitos przyjął ofertę Al-Wahdy, a razem z nim do Zjednoczonych Emiratów Arabskich miałby przywędrować urugwajski pomocnik Nicolas Milesi. Co więcej, jeden z członków kierownictwa klubu zamieścił zagadkowego tweeta z fragmentem stroju z numerem 27. Przypomnijmy, że właśnie z takim numerem na koszulce Carlitos występuje w Legii. Innego zdania jest jednak Piotr Koźmiński z "Super Expressu". Jego zdaniem Carlitos odrzucił lukratywną ofertę.

W poprzednim sezonie Carlitos w 36 meczach Lotto Ekstraklasy zdobył 16 bramek i dołożył do tego sześć asyst. W klasyfikacji strzelców miejsca ustąpił tylko Igorowi Angulo i Marcinowi Robakowi.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/06/12 10:28

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy