Notifications icon

Dłuższa przerwa zawodnika Śląska

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Kontuzji doznał zawodnik wrocławskiego Śląska, Mateusz Radecki, który od piłki odpocznie przez kilka najbliższych tygodni.

Dłuższa przerwa zawodnika Śląska

26-letni zawodnik w ubiegłym sezonie musiał zmagać się urazem kolana, z powodu którego przeszedł zabieg chirurgiczny. Jak się okazało, podczas letnich przygotowań do sezonu 2019/20 problem powrócił i piłkarz przeszedł szczegółowe badania. Te wykazały, że kontuzja jest poważniejsza, a Radecki będzie musiał pauzować przez około sześć tygodni.

- Były dwa warianty w przypadku Mateusza Radeckiego. Optymistyczny mówił o kilkutygodniowej przerwie, a pesymistyczny zakładał od trzech do pięciu miesięcy wykluczenia. Szczegółowe badania wykazały jednak, że nasz pomocnik za około sześć tygodni powinien wrócić do gry - mówi Tomasz Szozda, rzecznik prasowy Śląska.

Radecki w poprzednim sezonie na wszystkich frontach zagrał w 31 meczach, w których zdobył dla Śląska pięć bramek. Kontuzja oznacza, że na pewno nie zagra on w spotkaniach z Wisłą Kraków, Piastem Gliwice, Legią Warszawa, Lechem Poznań i najprawdopodobniej Cracovią.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/07/11 12:07

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy