Notifications icon

Doświadczony obrońca w Piaście Gliwice

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Bartosz Rymaniak został nowym piłkarzem gliwickiego Piasta. Były obrońca Korony Kielce do Gliwic przeniósł się na zasadzie wolnego transferu. Z Piastem 29-latek związał się dwuletnią umową, z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Doświadczony obrońca w Piaście Gliwice

- Przyjście do Piasta może mi pomóc w dalszym rozwoju, mimo że nie jestem już najmłodszym zawodnikiem. Jestem ambitnym człowiekiem i w Gliwicach widzę dla siebie szansę. Cieszę się, że będę grał w drużynie, która była rewelacją poprzedniego sezonu i nieprzypadkowo zdobyła mistrzowski tytuł. Chciałbym jak najszybciej wejść w szatnię, poznać się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym. Zrobię wszystko, aby wnieść coś dobrego do zespołu - powiedział sam zainteresowany.

- Bartosz to doświadczony zawodnik o dobrych parametrach fizycznych. Jest znany na polskich boiskach, gdzie dał się poznać jako nieustępliwy piłkarz. Może grać na prawej obronie oraz na środku defensywy. Myślę, że doświadczeniem i ograniem pomoże zespołowi - mówi natomiast Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/07/11 17:29

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy