Notifications icon

Gol Piszczka i pewne zwycięstwo Borussii

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Borussia nie miała żadnych problemów z pokonaniem Eintrachtu Frankfurt. Zespół Łukasza Piszczka wygrał aż 4:0, a były obrońca reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania.

Piszczek bramkę zdobył w 33. minucie, kiedy popisał się świetnym uderzeniem zza pola karnego. Dla Polaka to szesnasty gol w barwach niemieckiego zespołu. W drugiej części gry faworyci dołożyli jeszcze trzy trafienia. W kilka minut po zmianie stron do bramki gości piłkę skierował Jadon Sancho. Dwie kolejne bramki zdobyli odpowiednio Erling Haaland i Raphael Guerreiro.

Dzięki zwycięstwu Borussia awansowała na pozycję wicelidera Bundesligi. Zespół BVB ma już tylko punkt straty do prowadzącego Bayernu Monachium, choć mistrzowie Niemiec rozegrali jeden mecz mniej.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/02/15 08:54