Notifications icon

Gol Świderskiego w Pucharze Grecji

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

W dalszym ciągu w znakomitej formie jest Karol Świderski. Tym razem napastnik strzelił gola dla PAOK-u Saloniki w wygranym 1:0 meczu Pucharu Grecji z Panathinaikosem Ateny. Jego zespół jest już w półfinale tych rozgrywek.

23-latek od początku sezonu zagrał w 26 spotkaniach, w których zdobył dwanaście goli i dopisał do nich jedną asystę. Nic dziwnego, że znalazł się w wyjściowym skaldzie swojego zespołu na mecz 1/4 finału Pucharu Grecji z Panathinaikosem Ateny.

Świderski szybko odwdzięczył się trenerowi za zaufanie i już w 11. minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi. Okazało się, że była to jedyna bramka tego spotkania, a sam PAOK bez problemu awansował do najlepszej czwórki Pucharu Grecji. Zespół Polaka wygrał również pierwszy mecz ćwierćfinałowy, kiedy pokonał Panathinaikos 2:0. Świderski na boisku przebywał do 71. minuty.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/02/13 08:24