Notifications icon

Klich nie zagra z Włochami

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

W niedzielnym meczu Polski z Włochami w ramach Ligi Narodów, selekcjoner Biało-Czerwonych Jerzy Brzęczek, nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Klicha. Pomocnik ma już na swoim koncie dwie żółte kartki i w związku z tym w niedzielnym spotkaniu będzie pauzować.

Klich nie zagra z Włochami

Piłkarz żółtą kartę w meczu z Portugalią obejrzał w 48. minucie. Nie jest wykluczone, że w jego miejsce do składu wskoczy Karol Linetty, który jak na razie nie cieszy się wielkim zaufaniem Brzęczka. Klich, który nie wiedział, że będzie pauzować w meczu z Włochami i przypomniał mu o tym dziennikarz, odniósł się także do stylu gry kadry w meczu z aktualnymi mistrzami Europy.

- Graliśmy pierwszy raz w tym ustawieniu, trenowaliśmy go bardzo krótko, więc trudno wymagać, by wszystko od razu działało, jak należy. Trener traktuje te mecze jako poligon doświadczalny, bo jednak ćwiczyliśmy coś, czego nigdy wcześniej nie graliśmy. To ma dużo plusów, ale ma też oczywiście minusy. Niestety wyglądało to tak, jak wyglądało, ale dopiero się uczymy. Mam nadzieję, że już na Włochów będziemy lepiej przygotowani — powiedział pomocnik Leeds United.

Warto dodać, że w niedzielnym meczu może też nie zagrać narzekający na problemy zdrowotne i zmieniony w przerwie wczorajszego meczu Bartosz Bereszyński.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2018/10/12 07:38

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy