Notifications icon

Lech sprowadził zawodnika Bytovii

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Lech Poznań podpisał kontrakt z Juliuszem Letniowskim. Zawodnik, który w ostatnim czasie był zawodnikiem I-ligowej Bytovii Bytów, związał się z "Kolejorzem" kontraktem ważnym przez 3,5 roku.

Lech sprowadził zawodnika Bytovii

- Juliusz mimo młodego wieku, zwłaszcza w ostatnim sezonie, na poziomie pierwszej ligi zaprezentował się bardzo dojrzale. Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne oraz taktyczne, wielokrotnie przesądzał o losach spotkania dla własnego zespołu. W krótkim czasie stał się jednym z liderów Bytovii. Jako Lech Poznań przyglądaliśmy się mu bacznie przez pewien czas i stąd decyzja o transferze. Mimo że jest młody, to potrafił odznaczyć piętno na takim zespole jak Bytovia. Drzemie w nim ogromny potencjał i możliwości dalszego rozwoju. Liczymy, że w gronie lepszych piłkarzy, w Ekstraklasie, gdzie te cele są inne niż w pierwszoligowych klubach, jeszcze mocniej się rozwinie i jeszcze lepiej będzie mógł sprzedawać swoje nietuzinkowe umiejętności - powiedział Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

W bieżącym sezonie Letniowski rozegrał w barwach Bytovii 19 meczów, strzelając w nich siedem bramek i dokładając do tego trzy asysty.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/01/11 14:40

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy