Notifications icon

Legia odrzuciła oferty za pięciu zawodników

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Mistrz Polski otrzymał w styczniu kilka konkretnych ofert w sprawie swoich piłkarzy. Każda z nich została jednak przez klub z Warszawy odrzucona.

Legia odrzuciła oferty za pięciu zawodników

Na Łazienkowską wpłynęły oferty za Sebastiana Szymańskiego, Jarosława Niezgodę i Carlitosa, ale nie tylko. Legia nie zamierza jednak sprzedawać swoich zawodników i przynajmniej do lata się nie osłabi.

- Styczeń był bardzo intensywny. Do klubu wpłynęły oferty za Jarosława Niezgodę, Sebastiana Szymańskiego i Carlitosa. Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. Wierzę, że pomoże nam w zdobyciu czwartego z rzędu mistrzostwa Polski. W przypadku Jarka i Sebastiana również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż. Wiele klubów interesowało się także Nagym i Kulenoviciem. Uznaliśmy jednak, że teraz najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla klubu jest to, aby zostali w Legii - mówi Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/02/12 18:49

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy