Notifications icon

Milion biletów na ME 2020 dostępnych w grudniu

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

W dniach 4-18 grudnia w sprzedaży będzie milion biletów na przyszłoroczne piłkarskie mistrzostwa Europy. Takie informacje podaje dyrektor handlowy UEFA, Philippe Margraff. Będą one przeznaczone dla kibiców z 20 krajów, które są już pewne udziału EURO 2020.

Milion biletów na ME 2020 dostępnych w grudniu

Pierwsza tura sprzedaży wejściówek na Euro 2020 ruszyła już latem. Popyt był ogromny i zgłoszono zapotrzebowanie na ponad 19 mln sztuk. Do sprzedaży oddano 1,5 mln biletów, które zostały wykupione. Cała planowana pula wynosi natomiast 3 mln.

EURO 2020 będzie odbywać się w 12 krajach. Najtańsze wejściówki w Baku, Bukareszcie i Budapeszcie kosztują 30 euro, a w pozostałych miastach-gospodarzach zapłacić za nie trzeba po 50 euro.

Jednocześnie zapewniono, że nie będzie problemu z transportem do Rosji i Azerbejdżanu. Najprawdopodobniej będzie to wyglądało podobnie, jak przed rokiem na MŚ w Rosji, gdzie wjazd i wyjazd z terytorium tego kraju był możliwy na podstawie paszportu oraz tzw. paszportu kibica (FAN-ID). To spersonalizowana karta widza, a mogli ją otrzymać wyłącznie posiadacze biletów na spotkania MŚ.

źródło: polsatsport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/11/30 16:03

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy