Notifications icon

Nawałka mógł poprowadzić reprezentację Cypru

Oceń wpis: 4.50 / 5 głosów: 2

Adam Nawałka nadal jest na piłkarskim bezrobociu po tym, jak nie udała się jego przygoda z poznańskim Lechem. Mimo iż w Poznaniu mu nie poszło, szkoleniowiec nie narzeka na brak ofert. W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jego usługami interesowały się władze cypryjskiej federacji piłkarskiej.

Nawałka mógł poprowadzić reprezentację Cypru

foto: polsatsport.pl

- Były wstępne rozmowy z klubem z Chin, ale nie doszło do finalizacji. Tak jak w grudniu, kiedy otrzymałem propozycję prowadzenia reprezentacji Cypru. Wtedy to ja nie zdecydowałem się na przyjęcie oferty - mówi były selekcjoner reprezentacji Polski.

Ponadto Nawałka odniósł się do przedłużenia kontraktu z Jerzym Brzęczkiem. Szkoleniowiec potwierdził, że od dawna był przekonany, że umowa Brzęczka zostanie przedłużona i poprowadzi on Polskę na Euro 2020.

- Wydaje mi się, że od dłuższego czasu nie podlegało dyskusji, że kontrakt zostanie przedłużony. I słowo ciałem się stało. Jurek osiągnął bardzo dobry wynik w eliminacjach i zasłużył na to, by poprowadzić Polskę na Euro. Widać, że Jurek ma pomysł na organizację gry, że drużyna czyni stały postęp - dodał Nawałka.

źródło: polsatsport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/05/20 11:02

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy