Notifications icon

Nawałka skreślił hiszpańskiego napastnika

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Adam Nawałka pozwolił na odejście z Lecha Poznań Dioniego. Napastnik, który do "Kolejorza" trafił przed sezonem, prawdopodobnie trafi do trzeciej ligi hiszpańskiej.

Nawałka skreślił hiszpańskiego napastnika

Dionisio Emanuel Villaba Rojano, znany jako "Dioni" przyszedł do Lecha z trzeciej ligi hiszpańskiej, z CF Fuenlabrada, w której rozegrał 82 mecze i strzelił 47 goli. Po zaledwie pół roku ma rozstać się z Lechem. Hiszpańska strona "Leo Noticias" informuje, że Hiszpan dogadał się już z Cultural Leonesą, a do przeprowadzenia transferu brakuje tylko podpisów. Dioni od początku miał problemy z komunikacją, nie mówił ani po polsku, ani po angielsku. W rundzie jesiennej 29-letni napastnik zagrał w ośmiu meczach i przez 215 minut nie strzelił ani jednego gola. Rozegrał również dwa spotkania w trzecioligowych rezerwach, w których także nie zdobył bramki.

To tylko jedna ze zmian w zespole prowadzonym przez Adama Nawałkę. Paweł Tomczyk i Hubert Sobol mają zostać wypożyczeni. Z zespołem niemal pożegna się też Mihai Radut, a do Lecha z Bytovii Bytów trafić ma Juliusz Letniowski.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/01/09 11:44

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy