Notifications icon

Petteri Forsell wraca do Ekstraklasy

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Petteri Forsell ma zostać nowym piłkarzem kieleckiej Korony. Tym samym Fin ponownie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, w której występował w barwach Miedzi Legnica.

Petteri Forsell wraca do Ekstraklasy

foto: przegladsportowy.pl

Forsell na boiskach Ekstraklasy pokazywał się w sezonie 2018/2019, gdy był piłkarzem Miedzi Legnica. Wówczas zarzucano mu nadwagę i niesportowy tryb życia, ale i tak był on jednym z najlepszych piłkarzy w swoim klubie, w którym w 37 meczach zdobył 13 bramek.

Miedź nie utrzymała się jednak w najwyższej klasie rozgrywkowej, a sam zawodnik został wypożyczony do HJK Helsinki. Teraz powrócił do Polski, gdyż klub z Finlandii nie zdecydował się na przedłużenie z nim umowy. Nie chcą go również w Legnicy, a więc zawodnik mógł rozpocząć poszukiwania nowego klubu.

Forsell ma trafić do Korony Kielce, a od podpisania umowy z zespołem ze stolicy województwa świętokrzyskiego dzielą go testy medyczne. Przypomnijmy, że po 21 kolejkach PKO Ekstraklasy Korona znajduje się na 13. miejscu w tabeli, mając jedynie punkt przewagi nad 14. Arką Gdynia.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020/02/11 16:25

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy