Notifications icon

Sa Pinto upokorzył Arkadiusza Malarza

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Arkadiusz Malarz nie poleciał z zespołem warszawskiej Legii na zgrupowanie do Portugalii. Co gorsza, nie dowiedział się o tym bezpośrednio od trenera.

Sa Pinto upokorzył Arkadiusza Malarza

Legia zatrudniła Sa Pinto po fatalnym początku tego sezonu i porażkach w el. Ligi Mistrzów oraz el. Ligi Europy. Portugalczyk wprowadził rządy twardej ręki, szereg zasad i rygorystyczny regulamin. Skreślił też piłkarzy, których uznał za niepotrzebnych, a wśród nich Arkadiusza Malarza. Ten z pierwszego bramkarza spadł dopiero na trzecie miejsce w hierarchii, za Radosławem Majeckim oraz Radosławem Cierzniakiem, a teraz być może jeszcze dalej.

Malarz stawił się w niedzielę na klubowych badaniach w klubie. Pojawili się na nich wszyscy piłkarze, którzy mieli lecieć na zgrupowanie do Portugalii. Początkowo doświadczony bramkarz znajdował się na tej liście, ale w ostatniej chwili dowiedział się, że zostanie w Polsce. Sa Pinto nie przekazał mu tej decyzji osobiście, gdyż sam na święta wyjechał do Portugalii, gdzie czekał na swoich piłkarzy.

Malarz musi trenować z zespołem rezerw, gdzie znaleźli się też m.in. Cristian Pasquato, Krzysztof Mączyński, Chris Phillips czy Jose Kante. 39-letni Malarz najprawdopodobniej zmieni klub. Interesuje się nim m.in. Górnik Zabrze.

źródło: sport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/01/09 10:14

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy