Notifications icon

Stokowiec trenerem sierpnia w LE

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Piotr Stokowiec został trenerem sierpnia w Lotto Ekstraklasie. Nagroda dla najlepszego szkoleniowca ubiegłego miesiąca w LE nie dziwi, gdyż Lechia jest jedną z rewelacji sezonu, w tabeli Lotto Ekstraklasy plasując się na miejscu pierwszym.

Stokowiec trenerem sierpnia w LE

Lechia w tym sezonie jeszcze nie przegrała. W sierpniu klub z Gdańska rozegrał pięć meczów, z których wygrał aż cztery, a zremisował tylko z warszawską Legią. Warto jednak zauważyć, że do głosowania liczyły się tylko cztery spotkana, a więc kibice nie brali pod uwagę wygranego meczu Lechii z kielecką Koroną.

Obecny sezon dla zespołu z Gdańska jest jak na razie bardzo udany. Klub notuje swój najlepszy start w ekstraklasie, a ojcem tego sukcesu jest właśnie Stokowiec. Nie jest to pierwsze tego typu wyróżnienie dla tego szkoleniowca. Po raz pierwszy taką nagrodę otrzymał on w sierpniu ubiegłego roku, kiedy był trenerem Zagłębia Lubin.

Dodajmy jeszcze, że drugie miejsce zajął trener krakowskiej Wisły, Maciej Stolarczyk. Za nim uplasowali się Marcin Brosz i Dominik Nowak.

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2018/09/14 11:59

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy