Notifications icon

Terminarz czterech pierwszych kolejek Lotto Ekstraklasy sezonu 2019/20

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Ekstraklasa SA opublikowała dokładny terminarz pierwszych 4 kolejek Lotto Ekstraklasy sezonu 2019/20. Kibice poznali również cztery spotkania, które na swoim otwartym kanale pokaże TVP.

Terminarz czterech pierwszych kolejek Lotto Ekstraklasy sezonu 2019/20

W pierwszej kolejce w Telewizji Publicznej będzie można obejrzeć starcie Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław (sobota, 20 lipca, 15:00). W kolejce numer dwa będzie to mecz Lecha Poznań z Wisłą Płock (piątek, 26 lipca, 20:30). W trzeciej serii gier kibice ponownie zobaczą piłkarzy krakowskiej Wisły, kiedy ta zmierzy się przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze (poniedziałek, 5 sierpnia, 18:00). W czwartej kolejce do obejrzenia w TVP będą derby Mazowsza i spotkanie Wisły Płock z Legią Warszawa (niedziela, 11 sierpnia, 17:30).

1. KOLEJKA

Piątek - 19 lipca

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (18:00)
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (20:30)

Sobota - 20 lipca

Raków Częstochowa - Korona Kielce (15:00)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (17:30) - transmisja w TVP
Piast Gliwice - Lech Poznań (20:00)

Niedziela, 21 lipca

KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (15:00)
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (17:30)

Poniedziałek, 22 lipca

Wisła Płock - Górnik Zabrze (18:00)

2. KOLEJKA

Piątek, 26 lipca

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
Lech Poznań - Wisła Płock (20:30) - transmisja w TVP

Sobota, 27 lipca

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (17:30)
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa (20:00)

Niedziela, 28 lipca

Korona Kielce - Legia Warszawa (15:00)
Cracovia - ŁKS Łódź (17:30)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (17:30)

Poniedziałek, 29 lipca

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (18:00)

3. KOLEJKA

Piątek, 2 sierpnia

Arka Gdynia - Korona Kielce (18:00)
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (20:30)

Sobota, 3 sierpnia

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (17:30)
ŁKS Łódź - Lech Poznań (20:00)

Niedziela, 4 sierpnia

Wisła Płock - Lechia Gdańsk (15:00)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (17:30)
Raków Częstochowa - Cracovia (17:30)

Poniedziałek, 5 sierpnia

Wisła Kraków - Górnik Zabrze (18:00) - transmisja w TVP

4. KOLEJKA

Piątek, 9 sierpnia

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (18:00)
Lech Poznań - Śląsk Wrocław (20:30)

Sobota, 10 sierpnia

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (15:00)
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (17:30)
ŁKS Łódź - Piast Gliwice (20:00)

Niedziela, 11 sierpnia

Cracovia - Korona Kielce (15:00)
Wisła Płock - Legia Warszawa (17:30) - transmisja w TVP

Poniedziałek, 12 sierpnia

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (18:00)

źródło: pilkanozna.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/06/12 09:48

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy