Notifications icon

Warta pozyskała hiszpańskiego pomocnika

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Mario Rodriguez podpisał dwuletni kontrakt z Wartą Poznań. Ostatnio hiszpański pomocnik występował w drużynie Granada CF i ma na swoim koncie jeden występ w hiszpańskiej ekstraklasie.

Warta pozyskała hiszpańskiego pomocnika

foto: polsatsport.pl

23-letni Rodriguez zazwyczaj występował na boiskach drugiej i trzeciej ligi hiszpańskiej. W grudniu ubiegłego roku trafił do pierwszej drużyny Granady, a w lipcu zadebiutował w La Liga w meczu przeciwko Deportivo Alaves.

- Jestem dumny z tego, że zostałem pierwszym Hiszpanem w długiej historii Warty Poznań. Jestem bardzo ambitnym człowiekiem i bardzo chcę pomóc drużynie w osiąganiu celów. Gdy pojawiła się oferta z Warty, spodobał mi się pomysł, by przenieść się do Polski. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które powiedziały mi, że ekstraklasa jest bardzo dobrą ligą do tego, żeby pokazać swoje umiejętności i dalej się rozwijać. Dlatego uważam, że to bardzo dobry krok w mojej karierze - powiedział Hiszpan.

Rodriguez to już dziewiąty nowy piłkarz Warty pozyskany latem. Wcześniej beniaminka wzmocnili bramkarz Daniel Bielica, obrońcy Jan Grzesik, Mateusz Spychała i Robert Ivanov, pomocnicy Mateusz Czyżycki, Konrad Handzlik i Michał Kopczyński oraz napastnik Mateusz Kuzimski.

źródło: polsatsport.pl

 

Ostatnia aktualizacja: 2020/09/16 10:58

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy