Notifications icon

Szóste zwycięstwo siatkarzy w PŚ

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Reprezentacja Polski siatkarzy nie miała najmniejszego problemu z pokonaniem Egiptu w meczu 7. kolejki Pucharu Świata rozgrywanego w Japonii. Polacy wygrali bez straty seta odpowiednio do 19, 18 i 16. Dzięki temu wciąż liczą się w walce o zwycięstwo w japońskim turnieju.

Szóste zwycięstwo siatkarzy w PŚ

Wydaje się, że medal Polacy mają już pewny. Jeżeli nie przydarzy się żadna katastrofa, podopieczni Vitala Heynena turniej zakończą przynajmniej z brązowym krążkiem na szyi. Wciąż szansa jest jednak na srebro, a nawet złoto. Kluczowy może być mecz z Brazylią. Wcześniej jednak, bo już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Australią. Mecz ten zaplanowano na 05:30 czasu polskiego.

Polska – Egipt 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

Polska: Marcin Komenda, Łukasz Kaczmarek, Artur Szalpuk, Michał Kubiak, Karol Kłos, Norbert Huber – Damian Wojtaszek (libero) oraz Aleksander Śliwka, Maciej Muzaj. Trener: Vital Heynen.

Egipt: Abdallah Bekhit, Rashad Atia, Ahmed Shafik, Hisham Ewais, Omar Hassan, Mohamed Seliman – Mohamed Hassan (libero) oraz Hossam Abdalla, Ahmed Mohamed (libero), Abdelrahman Seoudy, Ahmed Omar, Mahmoud Mohamed. Trener: Gido Vermeulen.

Sędziowie: Jiang Liu (Chiny) – Władimir Olejnik (Rosja).

źródło: polsatsport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/10/10 09:25

Najnowsze newsy na:

Komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się, aby móc komentować..

Polecamy