Notifications icon

Hurkacz przegrał z Tsitsipasem

Oceń wpis: 5.00 / 5 głosów: 1

Hubert Hurkacz przegrał z Stefanosem Tsitsipasem 5:7, 6:3, 6:7 (5-7) w meczu trzeciej rundy turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju. Mecz był zacięty i trwał przeszło dwie godziny, ale ostatecznie zwycięsko wyszedł z niego tenisista rozstawiony z numerem szóstym.

Hurkacz może żałować swojej dużej szansy w pierwszym secie, kiedy nie wykorzystał dwóch piłek setowych. Ostatecznie przegrał tego seta 5:7, ale lepszy okazał się w drugiej partii, wygrywając ją 6:3. W trzecim secie obaj zawodnicy wygrywali swoje gemy serwisowe i o wszystkim zadecydował tie-break. Grek grał w nim lepiej i wygrał 7-5.

W ćwierćfinale Tsitsipas zagra z najwyżej rozstawionym w turnieju Serbem Novakiem Djokoviciem. Lider rankingu ATP pokonał Amerykanina Johna Isnera 7:5, 6:3.

Hubert Hurkacz - Stefanos Tsitsipas 5:7, 6:3, 6:7 (5-7)

źródło: polsatsport.pl

Ostatnia aktualizacja: 2019/10/10 14:51