Kurs: 1.9

Partner: lvbet

Matii

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Kolejny raz bede niekonsekwentny, po tym co zrobili Lakersi w nocy bylem w ciezkim szoku, 18 pkt przewagi po pierwszej połowie i mecz przegrany dwoma punktami to jest coś dziwnego. Na szczęście wraca CS:GO i Blast Premier Goobal Finals i mecz pomiędzy Astralis i Evil Geniuses, proponuję tutaj handicap na EG +1.5 mapy po kursie 1.9 w lvbet. Australis po powrocie Xyp9x do składu wróciło do wygrywania ale często mają duże problemy z tym. Częste wyniki 2:1 i mapy wygrywane w końcówce do 13 czy 14 to juz stały element ich meczy. Z ostatnich 5 meczy w formacie bo3 w dwóch tracili mapę i dwa przegrali. EG to drużyna ze światowego topu, spadli w rankingu bo w końcówce roku nie grali żadnego turnieju i nie zdobywali punktów. Maja niewygodny styl i wiele zespołów ma z nimi problemy. Z ostatnich 17 map zagranych przeciwko Astralis, EG wygrało az 10 co jest niezłym prognostykiem na dzisiaj. Brezhe i Cerq to filary tej drużyny, obaj sa zaliczani do najlepszych zawodników na świecie, tarik i Ethan ich nieźle uzupełniają a domyka to wszystko całkiem niezły IGL jakim jest stanislaw. W Astralis po przerwie jaka wziął sobie Glave i Xyp9x nie ma juz takiej chemii jak wcześniej. Poza tym Xyp9x i glave często indywidualnie grają bardzo słabo i myślę, że to jest ich slaba strona.