Typ: Under 1 tercja liczba goli: poniżej 1.5

Kurs: 2.13

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na piątek do przeanalizowania mam mecz z hokeja na lodzie z polskich rozgrywek: Polska Hokej Liga - Kolejka 20. Spotkanie pomiędzy Stoczniowiec Gdańsk a JKH GKS ma rozpocząć się o godzinie 18.30 Stoczniowiec Gdańsk po 2 meczach przegranych odpowienio z STS Sanok u siebie i z GKS Tychy na wyje wyjeździe ostatnio sprawili sporą niespodziankę bo grając u siebie wygrali z Unią Oświęcim 4 : 2. W tabeli jest na 9 czyli przed ostatniej pozycji i na 18 meczy ma tylko 2 wygrane no i 16 przegranych meczy. Dorobek punktowy to tylko 6 pkt. Ich przeciwnicy to wicelider tabeli. Na 19 rozegranych meczy 15 wygrlai i 4 przegrali stąd mają na koncie 45 pkt. Drużyna ta wygrywa od 8 spotkań stąd jest to bardzo dobra seria. W tym roku odbyły się już 2 mecze pomiędzy tymi drużynami. We wrześniu Stoczniowiec Gdańsk przegrał u siebie 1 : 2 (w 1 tercji był bezbramkowy remis zaś 10 listopada JKH GKS u siebie wygrał 6 : 0, z tym że w 1 tercji padła tylko 1 bramka. Stąd też mój typ. Skoro w historycznych meczach 1 tercje nie obfitowały w bramki to liczę że podobnie będzie też w tym spotkaniu. Pozdrawiam i do następnego.