Typ: Podwójna szansa (1 tercja lub mecz): 0-0

Kurs: 2.14

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na sobotę mam jeszcze do przeanalizowania mecz z hokeja na lodzie z polskich rozgrywek: Polska Hokej Liga - Play Offy - Ćwierćfinał. Spotkanie pomiędzy STS Sanok a GKS Tychy ma rozpocząć się o godzinie 18.00 Ostatnie mecze tych drużyn to właśnie dwa bezpośrednie mecze. 23 lutego GKS Tychy wygrał 5 – 0. Po 1 tercji prowadzili 1 – 0, w drugiej dołożyli 2 bramki i w ostatniej tercji też 2 bramki. Stąd jak widać STS Sanok nie istniał w tamtym meczu. GKS drugi mecz z rzędu wysoko wygrywa, bo wcześniej ograli Stoczniowiec Gdańsk aż 10 – 0. Dzień później zagrali ponownie z STS Sanokni tym razem ograli ich już skromniej bo 3 : 1. Teraz to Sanok będzie gospodarzem rozgrywek. 6 ostatnich spotkań pomiędzy STS Sanok a GKS Tychy to 5 wygranych przez GKS Tychy i 1 wygrana przez STS Sanok. Czy tak będzie też dziś – nie sądzę. Będzie to trzeci mecz fazy play off i po tym w pierwszym meczu laniu a w drugim porażce 3 : 1 myślę że STS Sanok tym razem lepiej zagra i przynajmniej po 1 tercji będa remisować. Na takie wydarzenie jest niezły kurs 2.14 na stronie bukmachera Fortuna. Nie jest to może super pewny typ ale zaryzykuję. Pozdrawiam i do następnej mam nadzieję że pozytywnej analizy.