baner

Autor:

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Yżytkowników tego portalu. O godzinie 17:30 we wtorek w ramach rosyjskiego hokeja na lodzie i rozgrywek KHL spotkają się Jokerit i Spartak Moskwa. Po ostatnich swoich meczach obie ekipy miały całkiem odmienne nastroje. Jokerit wygrał ostatni mecz na wyjeździe z Jarosław 2 : 3 zaś Spartak Moskwa przegrał w derbach z CSKA Moskwa u siebie 4 : 5. W tym ostatnim meczu należy dodać że Spartak Moskwa po pierwszej tercji prowadził 2 : 1, jednak druga tercja przegrana 1 : 3 zadecydowała o ich finalnej przegranej 1 bramką. Otatni bezpośredni mecz pomiędzy tymi ekipami skończył się remisem 2 : 2 a w dogrywce wygrał Jokerit. Wcześniej, w grudniu 2019 roku górą był Jokerit wygrywając 3 : 2, jeszcze wcześniejsze 2 spotkania bezpośrednie należały do Spartaka Moskwa. W analizowanym meczu uważam że Spartak Moskwa po ostatnio przegranej z CSKA powinien wyjść mocno zmobilizowany i zagrać dobry mecz. W bezpośrednich meczach z ta drużyną radził sobie do tej pory. Jednak dla pewności mimo wszystko dodaję im handicapem + 1.5 bramki co wydaje mi się że czyni ten typ dość pewnym do wejścia. Kurs na to w Bet Click wynosi 1.73. Pozdrawiam i do następnej mam nadzieję że udanej analizy meczu