Typ: 1 tercja x2

Kurs: 1.72

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

W środę o godzinie 16:00 w ramach rosyjskiego hokeja na lodzie zostanie rozegrany mecz pomiędzy Traktor Czelabińsk a Kunlun. Traktor Czelabińsk w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe wygrywał po 2 : 4. W ostatnim meczu z  Dynamo Moscow zaś wcześniej z Sochi. Wcześniej drużyna ta odniosła trzy porażki pod rząd. Kunlun ma zupełnie odwrotną sytuację od swojego przeciwnika. Od dłuższego czasu wszystko przegrywają i zajmują tym samym ostatnie miejsce w tabeli KHL. Ostatnio przegrali z Dynamo Moscow na wyjeździe 6 : 3, wcześniej przegrali u siebie w Niżniekamsk 3 : 4 jeszcze wcześniej przegrali z Omsk na wyjeździe 3 : 1. Ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami to wygrana 6 września 3 : 1 Traktora Czelabińska u siebie, wcześniej bo 15 lutego 2020 wygrana po dogrywce traktora Czelabińsk 3 : 2 (dokładniej w karnych), wcześniej bo 30 stycznia 2020 roku wygrana od Czelabińsk u siebie 3 : 1 i dopiero wrzesień 2019 rok kiedy Kunlun wygrywał u siebie 2: 1. Myślę że mecz ten będzie w końcu meczem na przełamanie drużyny Kunlun. A przynajmniej że w 1 tercji nie dadza się przeciwnikowi i ze przynjmniej wtedy będą jeszcze remisowac lub nawet wygrywać Stawiam w tym spotkaniu x2 w 1 tercji mimo wszystko I myślę że z taką zaliczką poradzą sobie w tej części meczu z przeciwnikiem jakim jest Traktor Czelabińsk bo ileż można przegrywać. Liczę na małą niespodziankę w tym meczu niespodziankę w tym meczu. Typ w postaci x2 wyceniany jest u bukmachera Fortuna po kursie 1.72 Jest to trochę ryzykowne typ jednak przy odrobinie szczęścia ma szansę powodzenia. Pozdrawiam wszystkich i do następnej mam nadzieję że udanej analizy meczu.